ActivăSRL

ROPINSA 76 ALIN S.R.L.

Str. Teodor Mihali Nr. 31-35, Ap. 317, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 5611: Restaurante

CUI
46860879
Reg. Com.
J2022005850121
Înființată
19 septembrie 2022
Vechime
4 ani
Cifra de afaceri 2025
530 mii lei
Profit net 2025
89 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.09.2022

Rezumat

Pe scurt

ROPINSA 76 ALIN S.R.L. (CUI 46860879) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 530.127 lei (+9,7% față de 2024) și un profit net de 89.169 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
46860879
Nr. Reg. Com.
J2022005850121
EUID
ROONRC.J2022005850121
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
19 septembrie 2022
Vechime
4 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Teodor Mihali Nr. 31-35, Ap. 317, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • B••• RAM••• MIHA•••
  • BA••• A••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+9,7% față de 2024

530.127 RON

2024: 483.165 RON

0200k400k600k2022202320242025Anul 2022: 0 RONAnul 2023: 331.291 RONAnul 2024: 483.165 RONAnul 2025: 530.127 RON

Profit net 2025

+32,2% față de 2024

89.169 RON

2024: 67.425 RON

-25k025k50k75k100k2022202320242025Anul 2022: -3.986 RONAnul 2023: 21.953 RONAnul 2024: 67.425 RONAnul 2025: 89.169 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    530 mii lei
    Profit net
    89 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    483 mii lei
    Profit net
    67 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    331 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
17%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,73Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,73 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
25%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

25% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/5850/2022.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ROPINSA 76 ALIN S.R.L.

Este ROPINSA 76 ALIN S.R.L. activă?

Da. ROPINSA 76 ALIN S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ROPINSA 76 ALIN S.R.L.?

Cifra de afaceri a ROPINSA 76 ALIN S.R.L. în 2025 a fost de 530.127 lei, în creștere cu 9,7% față de 2024.

Ce profit a avut ROPINSA 76 ALIN S.R.L. în 2025?

În 2025, ROPINSA 76 ALIN S.R.L. a înregistrat un profit net de 89.169 lei.

Ce activitate are ROPINSA 76 ALIN S.R.L.?

Activitatea principală a ROPINSA 76 ALIN S.R.L. este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul ROPINSA 76 ALIN S.R.L.?

ROPINSA 76 ALIN S.R.L. are sediul social la adresa Str. Teodor Mihali Nr. 31-35, Ap. 317, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

ROPINSA 76 ALIN S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. ROPINSA 76 ALIN S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

ROPINSA 76 ALIN S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ROPINSA 76 ALIN S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ROPINSA 76 ALIN S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].