ActivăSRL

ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L.

Str. Lungă Nr. 236, Ap. 3, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 7410: Activități de design specializat

CUI
40725210
Reg. Com.
J08/993/2019
Înființată
1 martie 2019
Vechime
7 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
199 mii lei
Profit net 2025
12 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 01.03.2019

Rezumat

Pe scurt

ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L. (CUI 40725210) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de design specializat (CAEN 7410).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 198.722 lei (-37% față de 2024) și un profit net de 12.040 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40725210
Nr. Reg. Com.
J08/993/2019
EUID
ROONRC.J8/993/2019
Cod CAEN principal
7410 - Activități de design specializat
Data înființării
1 martie 2019
Vechime
7 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Lungă Nr. 236, Ap. 3, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • R••• MATTH••• BR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-36,7% față de 2024

198.722 RON

2024: 313.734 RON

0100k200k300k400k2019202020212022202320242025Anul 2019: 0 RONAnul 2020: 24.745 RONAnul 2021: 101.014 RONAnul 2022: 168.644 RONAnul 2023: 172.568 RONAnul 2024: 313.734 RONAnul 2025: 198.722 RON

Profit net 2025

-86,2% față de 2024

12.040 RON

2024: 87.521 RON

-100k-50k050k100k2019202020212022202320242025Anul 2019: -77.500 RONAnul 2020: 6.731 RONAnul 2021: 72.930 RONAnul 2022: 39.204 RONAnul 2023: -74.168 RONAnul 2024: 87.521 RONAnul 2025: 12.040 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    199 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    314 mii lei
    Profit net
    88 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    173 mii lei
    Profit net
    -74 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    169 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    101 mii lei
    Profit net
    73 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -77 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,65Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,65 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
26%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

26% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  5. 2021

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  6. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2019 - 2019)
  1. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/993/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L.

Este ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L. activă?

Da. ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L.?

Cifra de afaceri a ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L. în 2025 a fost de 198.722 lei, în scădere cu 37% față de 2024.

Ce profit a avut ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L. în 2025?

În 2025, ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L. a înregistrat un profit net de 12.040 lei.

Ce activitate are ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L.?

Activitatea principală a ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L. este Activități de design specializat (CAEN 7410).

Unde are sediul ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L.?

ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L. are sediul social la adresa Str. Lungă Nr. 236, Ap. 3, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ROOS MUSIK + MEDIEN S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].