ActivăSRL

RONER SYSTEM SRL

Aleea SATURN Nr. 11, Bl. E 12, Sc. A, Ap. 3, Municipiul Suceava, Jud. Suceava, 720222

CAEN 6190: Alte activități de telecomunicații

CUI
21489474
Reg. Com.
J2007000558337
Înființată
30 martie 2007
Vechime
19 ani, 6 luni
Profit net 2025
-2 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.03.2007

Rezumat

Pe scurt

RONER SYSTEM SRL (CUI 21489474) este o societate cu răspundere limitată activă din Suceava, înființată în 2007. Activitatea principală este Alte activități de telecomunicații (CAEN 6190).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 1.686 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21489474
Nr. Reg. Com.
J2007000558337
EUID
ROONRC.J2007000558337
Cod CAEN principal
6190 - Alte activități de telecomunicații
Data înființării
30 martie 2007
Vechime
19 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea SATURN Nr. 11, Bl. E 12, Sc. A, Ap. 3, Municipiul Suceava, Jud. Suceava, 720222

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SIMA••• RO••• CE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 109.530 RONAnul 2017: 98.141 RONAnul 2018: 72.062 RONAnul 2019: 22.600 RONAnul 2020: 14.265 RONAnul 2021: 9.972 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 4.980 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

-30,3% față de 2024

-1.686 RON

2024: -1.294 RON

-10k-5k05k10k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 8.513 RONAnul 2017: -4.710 RONAnul 2018: -7.167 RONAnul 2019: -7.358 RONAnul 2020: 4.772 RONAnul 2021: 1.967 RONAnul 2022: -1.899 RONAnul 2023: -1.885 RONAnul 2024: -1.294 RONAnul 2025: -1.686 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    72 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    98 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    110 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
20212023

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,40Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 40% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
250%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

250% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2009

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/558/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RONER SYSTEM SRL

Este RONER SYSTEM SRL activă?

Da. RONER SYSTEM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut RONER SYSTEM SRL în 2025?

În 2025, RONER SYSTEM SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.686 lei.

Ce activitate are RONER SYSTEM SRL?

Activitatea principală a RONER SYSTEM SRL este Alte activități de telecomunicații (CAEN 6190).

Unde are sediul RONER SYSTEM SRL?

RONER SYSTEM SRL are sediul social la adresa Aleea SATURN Nr. 11, Bl. E 12, Sc. A, Ap. 3, Municipiul Suceava, Jud. Suceava, 720222.

RONER SYSTEM SRL este plătitoare de TVA?

Da. RONER SYSTEM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

RONER SYSTEM SRL are datorii la ANAF?

Nu. RONER SYSTEM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RONER SYSTEM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].