RadiatăSRL

ROMETA COM S.R.L.

Com. PUTINEIU, Sat Putineiu Com. Putineiu, Jud. Teleorman

CAEN 5157: Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor

CUI
16776106
Reg. Com.
J34/445/2004
Înființată
15 septembrie 2004
Vechime
22 de ani, 1 lună

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 11.10.2007

Rezumat

Pe scurt

ROMETA COM S.R.L. (CUI 16776106) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Putineiu, județul Teleorman, înființată în 2004 și radiată în 2007. Activitatea principală era Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN 5157).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16776106
Nr. Reg. Com.
J34/445/2004
EUID
ROONRC.J34/445/2004
Cod CAEN principal
5157 - Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
Data înființării
15 septembrie 2004
Vechime
22 de ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Com. PUTINEIU, Sat Putineiu Com. Putineiu, Jud. Teleorman

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • RĂDULE••• SORI•••
  • S.C••• TĂN••• •• ASOCIA••• S.P.R•••
  • TĂN••• CONSTAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2007

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2004

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Teleorman cu nr. J34/445/2004, sub denumirea ROMETA COM SRL.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ROMETA COM S.R.L.

Este ROMETA COM S.R.L. activă?

Nu. ROMETA COM S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2007.

Ce activitate avea ROMETA COM S.R.L.?

Activitatea principală a ROMETA COM S.R.L. era Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN 5157).

Unde avea sediul ROMETA COM S.R.L.?

ROMETA COM S.R.L. avea sediul social la adresa Com. PUTINEIU, Sat Putineiu Com. Putineiu, Jud. Teleorman.

ROMETA COM S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ROMETA COM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ROMETA COM S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].