Marjă netă
SlabFirma a pierdut 8.818,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ROMAR TRUCKS EXPEDIȚII SRL (CUI 32681237) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2014. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 14.895 lei (-62% față de 2021) și o pierdere netă de 1,31 mil. lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 1.586.129 lei |
| 2015 | 1.543.480 lei |
| 2016 | 2.588.838 lei |
| 2017 | 3.092.352 lei |
| 2018 | 3.084.841 lei |
| 2019 | 1.400.644 lei |
| 2020 | 6.400 lei |
| 2021 | 38.764 lei |
| 2022 | 14.895 lei |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 14.895 | 38.764 | 6.400 | 1.400.644 | 3.084.841 | 3.092.352 | 2.588.838 | 1.543.480 | 1.586.129 |
| Profit net | -1.313.532 | -107.322 | -242.987 | 81.083 | 394.718 | 134.612 | 478.263 | 8 | 239.048 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 3 | 5 | 14 | 19 | 17 | 11 | - | 6 |
| Active imobilizate | 64 | 9.516 | 37.187 | 52.055 | 196.677 | 299.001 | 380.870 | 335.164 | 55.536 |
| Active circulante | 654.700 | 1.809.377 | 1.883.149 | 2.064.118 | 1.996.613 | 1.456.485 | 1.153.869 | 638.058 | 336.886 |
| Stocuri | - | 17.749 | 4.735 | 4.735 | 5.141 | 4.071 | 4.877 | 4.530 | 3.569 |
| Creanțe | 652.528 | 255.727 | 216.301 | 208.667 | 529.128 | 539.074 | 486.071 | 209.293 | 236.804 |
| Datorii | 518.724 | 369.321 | 364.309 | 380.053 | 542.607 | 489.364 | 403.229 | 319.975 | 153.174 |
| Capitaluri proprii | 136.040 | 1.449.572 | 1.557.478 | 1.741.923 | 1.660.839 | 1.266.122 | 1.131.510 | 653.247 | 239.248 |
Firma a pierdut 8.818,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,26 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
79% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ROMAR TRUCKS EXPEDIȚII SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ROMAR TRUCKS EXPEDIȚII SRL în 2022 a fost de 14.895 lei, în scădere cu 62% față de 2021.
În 2022, ROMAR TRUCKS EXPEDIȚII SRL a înregistrat o pierdere netă de 1,31 mil. lei (1.313.532 lei).
Activitatea principală a ROMAR TRUCKS EXPEDIȚII SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
ROMAR TRUCKS EXPEDIȚII SRL are sediul social la adresa AVIONULUI Nr. 26, Et. 1, BIROUL B, București Sectorul 1, Jud. București, 14336.
Nu. ROMAR TRUCKS EXPEDIȚII SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. ROMAR TRUCKS EXPEDIȚII SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].