RadiatăSRL

ROM TEHNIC SOLUTION SRL

CRAIOVEI Nr. 5, Oraş Voluntari, Jud. Ilfov, 77190

CAEN 4791: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CUI
19064544
Reg. Com.
J23/1933/2006
Înființată
2 octombrie 2006
Vechime
20 de ani
Profit net 2025
0 lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 28.07.2026

Rezumat

Pe scurt

ROM TEHNIC SOLUTION SRL (CUI 19064544) a fost o societate cu răspundere limitată din Voluntari, județul Ilfov, înființată în 2006 și radiată în 2026. Activitatea principală era Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).

Ultimul bilanț, din 2024, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 550 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
19064544
Nr. Reg. Com.
J23/1933/2006
EUID
ROONRC.J23/1933/2006
Cod CAEN principal
4791 - Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Data înființării
2 octombrie 2006
Vechime
20 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
CRAIOVEI Nr. 5, Oraş Voluntari, Jud. Ilfov, 77190

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • HUDU••• VALEN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

012016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

+100,0% față de 2024

0 RON

2024: -550 RON

-6k-4k-2k02016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: -4.925 RONAnul 2024: -550 RONAnul 2025: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -550 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,00Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 0% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareIndisponibil
—
202120222023

Nu se poate calcula: bilanțul nu conține active.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2022

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  6. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

Vezi toată cronologia (5 evenimente în plus, 2006 - 2016)
  1. 2016

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2011

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/1933/2006.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ROM TEHNIC SOLUTION SRL

Este ROM TEHNIC SOLUTION SRL activă?

Nu. ROM TEHNIC SOLUTION SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Ce profit a avut ROM TEHNIC SOLUTION SRL în 2024?

În 2024, ROM TEHNIC SOLUTION SRL a înregistrat o pierdere netă de 550 lei.

Ce activitate avea ROM TEHNIC SOLUTION SRL?

Activitatea principală a ROM TEHNIC SOLUTION SRL era Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).

Unde avea sediul ROM TEHNIC SOLUTION SRL?

ROM TEHNIC SOLUTION SRL avea sediul social la adresa CRAIOVEI Nr. 5, Oraș Voluntari, Jud. Ilfov, 77190.

ROM TEHNIC SOLUTION SRL are datorii la ANAF?

Nu. ROM TEHNIC SOLUTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ROM TEHNIC SOLUTION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].