ActivăSRL

ROLNIC FINISAJE S.R.L.

Str. Avram Iancu Nr. 12A, Sat Vinţu de Jos Com. Vinţu de Jos, Jud. Alba, 517875

CAEN 1423: Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru

CUI
43650678
Reg. Com.
J2021000167014
Înființată
1 februarie 2021
Vechime
5 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
118 mii lei
Profit net 2025
-21 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 01.02.2021

Rezumat

Pe scurt

ROLNIC FINISAJE S.R.L. (CUI 43650678) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Vințu de Jos, județul Alba, înființată în 2021. Activitatea principală este Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN 1423).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 117.615 lei (+23% față de 2024) și o pierdere netă de 21.456 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43650678
Nr. Reg. Com.
J2021000167014
EUID
ROONRC.J2021000167014
Cod CAEN principal
1423 - Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
Data înființării
1 februarie 2021
Vechime
5 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Avram Iancu Nr. 12A, Sat Vinţu de Jos Com. Vinţu de Jos, Jud. Alba, 517875

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • DUMITRE••• NICOL••• CRIST•••
  • DUMITRE••• ROL••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+23,4% față de 2024

117.615 RON

2024: 95.289 RON

050k100k150k20212022202320242025Anul 2021: 42.500 RONAnul 2022: 41.500 RONAnul 2023: 67.700 RONAnul 2024: 95.289 RONAnul 2025: 117.615 RON

Profit net 2025

-126,8% față de 2024

-21.456 RON

2024: -9.459 RON

-30k-20k-10k010k20212022202320242025Anul 2021: 5.507 RONAnul 2022: -4.360 RONAnul 2023: -5.874 RONAnul 2024: -9.459 RONAnul 2025: -21.456 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    118 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    95 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-18%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 18,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,30Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 30% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
289%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

289% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/167/2021.

  4. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ROLNIC FINISAJE S.R.L.

Este ROLNIC FINISAJE S.R.L. activă?

Da. ROLNIC FINISAJE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ROLNIC FINISAJE S.R.L.?

Cifra de afaceri a ROLNIC FINISAJE S.R.L. în 2025 a fost de 117.615 lei, în creștere cu 23% față de 2024.

Ce profit a avut ROLNIC FINISAJE S.R.L. în 2025?

În 2025, ROLNIC FINISAJE S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 21.456 lei.

Ce activitate are ROLNIC FINISAJE S.R.L.?

Activitatea principală a ROLNIC FINISAJE S.R.L. este Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN 1423).

Unde are sediul ROLNIC FINISAJE S.R.L.?

ROLNIC FINISAJE S.R.L. are sediul social la adresa Str. Avram Iancu Nr. 12A, Sat Vințu de Jos Com. Vințu de Jos, Jud. Alba, 517875.

ROLNIC FINISAJE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. ROLNIC FINISAJE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

ROLNIC FINISAJE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ROLNIC FINISAJE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ROLNIC FINISAJE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].