ROLLER STYLE SRL Lichidare SRL

Înființată 09.03.2007
Str. AGRICULTORI Nr. 18A, Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Jud. Giurgiu 4719, Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Prezentare

Pe scurt

ROLLER STYLE SRL (CUI 21323187) este o societate cu răspundere limitată din Loc. Bolintin-Vale, Oraș Bolintin-Vale, județul Giurgiu, înființată în 2007. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719). Firma este în lichidare.

Bilanțurile depuse nu conțin cifră de afaceri, rezultat sau angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2017
-
Profit net 2017
0lei
Angajați 2017
-
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
19ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2017
Cifra de afaceri
AnValoare
2008-
2010-
20110 lei
20120 lei
20130 lei
20140 lei
2015-
2016-
2017-

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator201720162015201420132012201120102008
Cifra de afaceri---0000--
Profit net00-0000--
Număr mediu de angajați---------
Active imobilizate3.4193.4193.4193.4193.4193.4193.4193.4193.419
Active circulante16.92716.92616.92616.92616.92616.92616.92616.92616.926
Stocuri12.81712.81712.81712.81712.81712.81712.81712.81712.817
Creanțe826825825825825825825825825
Datorii17.92017.91917.91917.91917.91917.91917.91917.91917.919
Capitaluri proprii2.4262.4262.4262.4262.4262.4262.4262.4262.426
Ultimul bilanț: 2017. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2017

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,94 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 94% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
88% Față de anul anterior: stabil

88% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului LichidareÎntrerupere temporară de activitatePerioadă de suspendare activitate expirată
Ultimul status ANAFSUSPENDARE ACTIVITATE din data 28.04.2009

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
21323187
Nr. Reg. Com.
J52/182/2007
EUID
ROONRC.J52/182/2007
Cod CAEN principal
4719, Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Data înființării
9 martie 2007
Vechime
19 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2017)
Adresă sediu
Str. AGRICULTORI Nr. 18A, Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Jud. Giurgiu
Domiciliu fiscal
Str. Agricultori Nr. 18A, Orş. Bolintin-Vale, Jud. Giurgiu, 85100

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0722••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • NA••• CRIST••• GABRI•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Stare nouă la ONRC: Lichidare ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Lichidare ONRC
2018
  1. Stare nouă la ONRC: Lichidare ONRC
2016
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2009
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2007
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Giurgiu cu nr. J52/182/2007. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre ROLLER STYLE SRL

Este ROLLER STYLE SRL activă?

Nu. ROLLER STYLE SRL este în lichidare.

Ce activitate are ROLLER STYLE SRL?

Activitatea principală a ROLLER STYLE SRL este Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).

Unde are sediul ROLLER STYLE SRL?

ROLLER STYLE SRL are sediul social la adresa Str. AGRICULTORI Nr. 18A, Loc. Bolintin-Vale, Oraș Bolintin-Vale, Jud. Giurgiu.

ROLLER STYLE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ROLLER STYLE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ROLLER STYLE SRL are datorii la ANAF?

Nu. ROLLER STYLE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ROLLER STYLE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].