ROFOREST SRL
Sat Moneasa, Comuna Moneasa, Jud. Arad
CAEN 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului
- CUI
- 11385409
- Reg. Com.
- J1999000020026
- Înființată
- 20 ianuarie 1999
- Vechime
- 27 de ani, 9 luni
- Cifra de afaceri 2025
- 3 mii lei
- Profit net 2025
- -1 mii lei
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Plătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 25.11.2009
Rezumat
Pe scurt
ROFOREST SRL (CUI 11385409) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Moneasa, Comuna Moneasa, județul Arad, înființată în 1999. Activitatea principală este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1611).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3.400 lei și o pierdere netă de 1.362 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 11385409
- Nr. Reg. Com.
- J1999000020026
- EUID
- ROONRC.J1999000020026
- Cod CAEN principal
- 1611 - Tăierea și rindeluirea lemnului
- Data înființării
- 20 ianuarie 1999
- Vechime
- 27 de ani, 9 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Sat Moneasa, Comuna Moneasa, Jud. Arad
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- CON••• EM••• FLORENT•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
3.400 RON
Profit net 2025
+90,3% față de 2024-1.362 RON
2024: -13.971 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- 3 mii lei
- Profit net
- -1 mii lei
- Angajați
- -
2024
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -14 mii lei
- Angajați
- -
2023
- Cifra de afaceri
- 1 mii lei
- Profit net
- -28 mii lei
- Angajați
- -
2022
- Cifra de afaceri
- 18 mii lei
- Profit net
- -25 mii lei
- Angajați
- -
2021
- Cifra de afaceri
- 3 mii lei
- Profit net
- -22 mii lei
- Angajați
- -
2020
- Cifra de afaceri
- 9 mii lei
- Profit net
- -28 mii lei
- Angajați
- -
2019
- Cifra de afaceri
- 9 mii lei
- Profit net
- -53 mii lei
- Angajați
- -
2018
- Cifra de afaceri
- 25 mii lei
- Profit net
- -25 mii lei
- Angajați
- -
2017
- Cifra de afaceri
- 160 mii lei
- Profit net
- 7 mii lei
- Angajați
- 2
2016
- Cifra de afaceri
- 260 mii lei
- Profit net
- 16 mii lei
- Angajați
- 1
Analiză
Indicatori financiari 2025
Firma a pierdut 40,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 27% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
194% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2024
Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2003
- 2014
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
- 2013
Cel mai mare profit net din istoric
- 2011
Reactivată ca contribuabil de ANAF
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 2009
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 1999 - 1999)Restrânge cronologia
- 1999
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/20/1999.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre ROFOREST SRL
Este ROFOREST SRL activă?
Da. ROFOREST SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a ROFOREST SRL?
Cifra de afaceri a ROFOREST SRL în 2025 a fost de 3.400 lei.
Ce profit a avut ROFOREST SRL în 2025?
În 2025, ROFOREST SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.362 lei.
Ce activitate are ROFOREST SRL?
Activitatea principală a ROFOREST SRL este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1611).
Unde are sediul ROFOREST SRL?
ROFOREST SRL are sediul social la adresa Sat Moneasa, Comuna Moneasa, Jud. Arad.
ROFOREST SRL este plătitoare de TVA?
Da. ROFOREST SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
ROFOREST SRL are datorii la ANAF?
Nu. ROFOREST SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre ROFOREST SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].