RODIGEL SRL
Aleea 2 CFR Nr. 23, Mun. Roşiori de Vede, Jud. Teleorman, 145100
CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- CUI
- 15369155
- Reg. Com.
- J2003000163346
- Înființată
- 11 aprilie 2003
- Vechime
- 23 de ani, 6 luni
- Cifra de afaceri 2025
- 1,2 mil. lei
- Profit net 2025
- 153 mii lei
- Angajați 2025
- 5
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Plătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.04.2003
Rezumat
Pe scurt
RODIGEL SRL (CUI 15369155) este o societate cu răspundere limitată activă din Roșiori de Vede, județul Teleorman, înființată în 2003. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,25 mil. lei (+24% față de 2024) și un profit net de 153.402 lei, cu 5 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 15369155
- Nr. Reg. Com.
- J2003000163346
- EUID
- ROONRC.J2003000163346
- Cod CAEN principal
- 5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- Data înființării
- 11 aprilie 2003
- Vechime
- 23 de ani, 6 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Aleea 2 CFR Nr. 23, Mun. Roşiori de Vede, Jud. Teleorman, 145100
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- JO••• ROD•••
- MA••• DĂ••• VALEN•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
+24,0% față de 20241.246.971 RON
2024: 1.005.308 RON
Profit net 2025
-25,6% față de 2024153.402 RON
2024: 206.052 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- 1,2 mil. lei
- Profit net
- 153 mii lei
- Angajați
- 5
2024
- Cifra de afaceri
- 1,0 mil. lei
- Profit net
- 206 mii lei
- Angajați
- 3
2023
- Cifra de afaceri
- 631 mii lei
- Profit net
- 58 mii lei
- Angajați
- 2
2022
- Cifra de afaceri
- 433 mii lei
- Profit net
- 2 mii lei
- Angajați
- 4
2021
- Cifra de afaceri
- 440 mii lei
- Profit net
- 70 mii lei
- Angajați
- 3
2020
- Cifra de afaceri
- 285 mii lei
- Profit net
- 79 mii lei
- Angajați
- 3
2019
- Cifra de afaceri
- 219 mii lei
- Profit net
- 19 mii lei
- Angajați
- 3
2018
- Cifra de afaceri
- 194 mii lei
- Profit net
- -3 mii lei
- Angajați
- 3
2017
- Cifra de afaceri
- 181 mii lei
- Profit net
- -8 mii lei
- Angajați
- 2
2016
- Cifra de afaceri
- 176 mii lei
- Profit net
- 6 mii lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2025
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,3 lei profit net.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 38% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2025
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
- 2024
Cel mai mare profit net din istoric
- 2021
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 2003
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Teleorman cu nr. J34/163/2003.
În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre RODIGEL SRL
Este RODIGEL SRL activă?
Da. RODIGEL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a RODIGEL SRL?
Cifra de afaceri a RODIGEL SRL în 2025 a fost de 1.246.971 lei (1,25 mil. lei), în creștere cu 24% față de 2024.
Ce profit a avut RODIGEL SRL în 2025?
În 2025, RODIGEL SRL a înregistrat un profit net de 153.402 lei.
Ce activitate are RODIGEL SRL?
Activitatea principală a RODIGEL SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
Unde are sediul RODIGEL SRL?
RODIGEL SRL are sediul social la adresa Aleea 2 CFR Nr. 23, Mun. Roșiori de Vede, Jud. Teleorman, 145100.
RODIGEL SRL este plătitoare de TVA?
Da. RODIGEL SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
RODIGEL SRL are datorii la ANAF?
Nu. RODIGEL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre RODIGEL SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].