Marjă netă
SlabFirma a pierdut 61 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ROCRIS SOLUTIONS.RO SRL (CUI 29135324) este o societate cu răspundere limitată activă din Bistrița, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 143.500 lei (-22% față de 2024) și o pierdere netă de 87.572 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 97.876 lei |
| 2017 | 148.502 lei |
| 2018 | 164.020 lei |
| 2019 | 149.629 lei |
| 2020 | 134.280 lei |
| 2021 | 158.180 lei |
| 2022 | 229.779 lei |
| 2023 | 299.175 lei |
| 2024 | 184.433 lei |
| 2025 | 143.500 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 143.500 | 184.433 | 299.175 | 229.779 | 158.180 | 134.280 | 149.629 | 164.020 | 148.502 | 97.876 |
| Profit net | -87.572 | -18.511 | 2.305 | 17.518 | 9.159 | 11.218 | 40.954 | 22.333 | 56.409 | 41.604 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | 79 | 2.367 | 4.778 | 7.188 | 20.203 | 38.520 | 51.089 | 68.462 | 11.601 |
| Active circulante | 96.349 | 119.641 | 115.218 | 100.992 | 109.887 | 94.571 | 103.919 | 59.952 | 55.093 | 24.447 |
| Stocuri | 66.723 | 91.639 | 30.695 | 39.518 | 31.230 | 22.615 | 18.923 | 10.604 | 17.569 | 8.076 |
| Creanțe | 27.934 | 17.295 | 41.244 | 16.821 | 17.166 | 15.593 | 12.654 | 6.666 | 9.932 | 2.303 |
| Datorii | 107.965 | 43.764 | 23.118 | 13.608 | 21.379 | 28.237 | 35.543 | 45.099 | 65.946 | 3.678 |
| Capitaluri proprii | -11.616 | 75.956 | 94.467 | 92.162 | 95.696 | 86.537 | 106.896 | 65.942 | 57.609 | 32.370 |
Firma a pierdut 61 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 89% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
112% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ROCRIS SOLUTIONS.RO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ROCRIS SOLUTIONS.RO SRL în 2025 a fost de 143.500 lei, în scădere cu 22% față de 2024.
În 2025, ROCRIS SOLUTIONS.RO SRL a înregistrat o pierdere netă de 87.572 lei.
Activitatea principală a ROCRIS SOLUTIONS.RO SRL este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).
ROCRIS SOLUTIONS.RO SRL are sediul social la adresa P-ța MORII, Bl. 56, Sc. D-E, Et. P, Municipiul Bistrița, Jud. Bistrița-Năsăud, 420013.
Nu. ROCRIS SOLUTIONS.RO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ROCRIS SOLUTIONS.RO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].