Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 53,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ROCRIS GRUP SRL (CUI 24628836) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Pădureni, Comuna Buturugeni, județul Giurgiu, înființată în 2008. Activitatea principală este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).
În 2012 a raportat o cifră de afaceri de 4.467 lei (-92% față de 2011) și un profit net de 2.381 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2008 | 10.315 lei |
| 2009 | 24.387 lei |
| 2010 | 22.037 lei |
| 2011 | 56.815 lei |
| 2012 | 4.467 lei |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.467 | 56.815 | 22.037 | 24.387 | 10.315 |
| Profit net | 2.381 | -2.742 | 302 | -6.780 | 5.068 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 21.172 | 11.550 | 442 | 813 | 7.617 |
| Stocuri | 3.829 | - | - | - | - |
| Creanțe | 17.343 | 11.458 | 414 | 813 | - |
| Datorii | 22.743 | 15.502 | 1.652 | 2.325 | 2.349 |
| Capitaluri proprii | -1.571 | -3.952 | -1.210 | -1.512 | 5.268 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 53,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 93% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
107% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ROCRIS GRUP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ROCRIS GRUP SRL în 2012 a fost de 4.467 lei, în scădere cu 92% față de 2011.
În 2012, ROCRIS GRUP SRL a înregistrat un profit net de 2.381 lei.
Activitatea principală a ROCRIS GRUP SRL este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).
ROCRIS GRUP SRL are sediul social la adresa Sat Pădureni, Comuna Buturugeni, Jud. Giurgiu.
Nu. ROCRIS GRUP SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ROCRIS GRUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].