Marjă netă
SlabFirma a pierdut 93,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ROAD RUNNER CONSTRUCTII S.R.L. (CUI 18088847) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2005. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 416.989 lei (+132% față de 2024) și o pierdere netă de 391.582 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2010 | 1.320 lei |
| 2011 | 246 lei |
| 2012 | 3.565 lei |
| 2013 | 0 lei |
| 2014 | 0 lei |
| 2015 | - |
| 2016 | - |
| 2023 | 0 lei |
| 2024 | 179.560 lei |
| 2025 | 416.989 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 416.989 | 179.560 | 0 | - | - | 0 | 0 | 3.565 | 246 | 1.320 |
| Profit net | -391.582 | -5.902 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 2.325 | -5.787 | -9.368 |
| Număr mediu de angajați | - | 4 | - | - | - | - | - | - | 1 | 2 |
| Active imobilizate | - | - | 2.440 | 2.440 | 2.440 | 2.440 | 2.440 | 2.440 | 2.440 | 2.440 |
| Active circulante | 39.597 | 15.664 | 8.464 | 4.232 | 4.232 | 4.232 | 4.232 | 4.232 | 1.679 | 2.974 |
| Stocuri | 795 | - | 4.232 | - | - | - | - | - | - | 1.760 |
| Creanțe | - | - | 4.032 | 4.032 | 4.032 | 4.032 | 4.032 | 4.032 | 467 | 855 |
| Datorii | 466.155 | 50.640 | 39.978 | 35.793 | 35.793 | 35.793 | 35.793 | 35.793 | 35.565 | 31.073 |
| Capitaluri proprii | -426.558 | -34.976 | -29.074 | -29.074 | -29.074 | -29.074 | -29.074 | -29.074 | -31.399 | -25.612 |
Firma a pierdut 93,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 8,5% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
1.177% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ROAD RUNNER CONSTRUCTII S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ROAD RUNNER CONSTRUCTII S.R.L. în 2025 a fost de 416.989 lei, în creștere cu 132% față de 2024.
În 2025, ROAD RUNNER CONSTRUCTII S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 391.582 lei.
Activitatea principală a ROAD RUNNER CONSTRUCTII S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
ROAD RUNNER CONSTRUCTII S.R.L. are sediul social la adresa C. A. ROSETTI Nr. 27, CORP B, PARTER, MODUL P45, București Sectorul 2, Jud. București, 20011.
Nu. ROAD RUNNER CONSTRUCTII S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. ROAD RUNNER CONSTRUCTII S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].