ActivăSRL

RO & CE SRL

Str. Straja Nr. 8-12, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400401

CAEN 5610: Restaurante

CUI
17976269
Reg. Com.
J12/3385/2005
Înființată
22 septembrie 2005
Vechime
21 de ani
Cifra de afaceri 2025
43 mii lei
Profit net 2025
12 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 01.04.2014

Rezumat

Pe scurt

RO & CE SRL (CUI 17976269) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2005. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5610).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 43.200 lei (+154% față de 2024) și un profit net de 12.160 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17976269
Nr. Reg. Com.
J12/3385/2005
EUID
ROONRC.J12/3385/2005
Cod CAEN principal
5610 - Restaurante
Data înființării
22 septembrie 2005
Vechime
21 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Straja Nr. 8-12, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400401

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SPĂT••• SER••• SEBAST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+154,1% față de 2024

43.200 RON

2024: 17.000 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 33.463 RONAnul 2017: 17.435 RONAnul 2018: 60.366 RONAnul 2019: 31.410 RONAnul 2020: 8.880 RONAnul 2021: 16.530 RONAnul 2022: 35.200 RONAnul 2023: 25.560 RONAnul 2024: 17.000 RONAnul 2025: 43.200 RON

Profit net 2025

+174,7% față de 2024

12.160 RON

2024: -16.289 RON

-100k-50k050k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 19.492 RONAnul 2017: 6.750 RONAnul 2018: 27.527 RONAnul 2019: 12.120 RONAnul 2020: -4.858 RONAnul 2021: -15.010 RONAnul 2022: 3.352 RONAnul 2023: -81.467 RONAnul 2024: -16.289 RONAnul 2025: 12.160 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -81 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
28%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,13Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 13% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
538%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

538% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  4. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  5. 2005

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3385/2005.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RO & CE SRL

Este RO & CE SRL activă?

Da. RO & CE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RO & CE SRL?

Cifra de afaceri a RO & CE SRL în 2025 a fost de 43.200 lei, în creștere cu 154% față de 2024.

Ce profit a avut RO & CE SRL în 2025?

În 2025, RO & CE SRL a înregistrat un profit net de 12.160 lei.

Ce activitate are RO & CE SRL?

Activitatea principală a RO & CE SRL este Restaurante (CAEN 5610).

Unde are sediul RO & CE SRL?

RO & CE SRL are sediul social la adresa Str. Straja Nr. 8-12, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400401.

RO & CE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. RO & CE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RO & CE SRL are datorii la ANAF?

Nu. RO & CE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RO & CE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].