ActivăSRL

RNW BSS ENERGY S.R.L.

Str. Frunzişului Nr. 88A, Sc. A1, Et. 8, Ap. 806, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400664

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
44577230
Reg. Com.
J2021003294120
Înființată
12 iulie 2021
Vechime
5 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
1,7 mil. lei
Profit net 2025
1,3 mil. lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.07.2021

Rezumat

Pe scurt

RNW BSS ENERGY S.R.L. (CUI 44577230) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,73 mil. lei (-66% față de 2024) și un profit net de 1,3 mil. lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
44577230
Nr. Reg. Com.
J2021003294120
EUID
ROONRC.J2021003294120
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
12 iulie 2021
Vechime
5 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Frunzişului Nr. 88A, Sc. A1, Et. 8, Ap. 806, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400664

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GU••• ȘTE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-65,7% față de 2024

1.728.048 RON

2024: 5.044.039 RON

02 mil4 mil6 mil20212022202320242025Anul 2021: 317.326 RONAnul 2022: 2.083.483 RONAnul 2023: 397.440 RONAnul 2024: 5.044.039 RONAnul 2025: 1.728.048 RON

Profit net 2025

-65,9% față de 2024

1.299.920 RON

2024: 3.811.125 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil20212022202320242025Anul 2021: 137.734 RONAnul 2022: 1.545.556 RONAnul 2023: 69.390 RONAnul 2024: 3.811.125 RONAnul 2025: 1.299.920 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    1,3 mil. lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    5,0 mil. lei
    Profit net
    3,8 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    397 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    1,5 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    317 mii lei
    Profit net
    138 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
75%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 75,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,37Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,37 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
13%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3294/2021.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RNW BSS ENERGY S.R.L.

Este RNW BSS ENERGY S.R.L. activă?

Da. RNW BSS ENERGY S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RNW BSS ENERGY S.R.L.?

Cifra de afaceri a RNW BSS ENERGY S.R.L. în 2025 a fost de 1.728.048 lei (1,73 mil. lei), în scădere cu 66% față de 2024.

Ce profit a avut RNW BSS ENERGY S.R.L. în 2025?

În 2025, RNW BSS ENERGY S.R.L. a înregistrat un profit net de 1,3 mil. lei (1.299.920 lei).

Ce activitate are RNW BSS ENERGY S.R.L.?

Activitatea principală a RNW BSS ENERGY S.R.L. este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul RNW BSS ENERGY S.R.L.?

RNW BSS ENERGY S.R.L. are sediul social la adresa Str. Frunzișului Nr. 88A, Sc. A1, Et. 8, Ap. 806, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400664.

RNW BSS ENERGY S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. RNW BSS ENERGY S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

RNW BSS ENERGY S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RNW BSS ENERGY S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RNW BSS ENERGY S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].