ActivăSRL

RMN-TEST SRL

Str. Căpitan Vasile Merica Nr. 4, Mun. Bacău, Jud. Bacău

CAEN 8621: Activități de asistență medicală generală

CUI
26385547
Reg. Com.
J04/21/2010
Înființată
11 ianuarie 2010
Vechime
16 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
2,7 mil. lei
Profit net 2025
988 mii lei
Angajați 2025
11

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.01.2010

Rezumat

Pe scurt

RMN-TEST SRL (CUI 26385547) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2010. Activitatea principală este Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,65 mil. lei (+19% față de 2024) și un profit net de 988.431 lei, cu 11 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26385547
Nr. Reg. Com.
J04/21/2010
EUID
ROONRC.J04/21/2010
Cod CAEN principal
8621 - Activități de asistență medicală generală
Data înființării
11 ianuarie 2010
Vechime
16 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Căpitan Vasile Merica Nr. 4, Mun. Bacău, Jud. Bacău

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (4)
  • CHELA••• ADRI•••
  • CHELA••• VASILA••• ALEXAN•••
  • COJOC••• CIPR••• MIH•••
  • HUŞ••• ••• CRISTI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+19,3% față de 2024

2.652.035 RON

2024: 2.222.190 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.963.722 RONAnul 2017: 1.811.017 RONAnul 2018: 2.009.266 RONAnul 2019: 2.148.405 RONAnul 2020: 1.738.591 RONAnul 2021: 2.182.439 RONAnul 2022: 2.064.671 RONAnul 2023: 2.259.355 RONAnul 2024: 2.222.190 RONAnul 2025: 2.652.035 RON

Profit net 2025

+1,6% față de 2024

988.431 RON

2024: 973.308 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 656.871 RONAnul 2017: 827.592 RONAnul 2018: 597.668 RONAnul 2019: 1.206.650 RONAnul 2020: 794.125 RONAnul 2021: 1.156.100 RONAnul 2022: 1.179.381 RONAnul 2023: 999.298 RONAnul 2024: 973.308 RONAnul 2025: 988.431 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,7 mil. lei
    Profit net
    988 mii lei
    Angajați
    11
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    973 mii lei
    Angajați
    11
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    999 mii lei
    Angajați
    10
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    9
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    9
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    794 mii lei
    Angajați
    9
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    9
  • 2018

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    598 mii lei
    Angajați
    9
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    828 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    657 mii lei
    Angajați
    9

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
37%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 37,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,12Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,12 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
19%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Reorganizare - fuziune prin absorbție

  3. 2023

    Stare nouă la ONRC: Reorganizare - fuziune prin absorbție

  4. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/21/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RMN-TEST SRL

Este RMN-TEST SRL activă?

Da. RMN-TEST SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RMN-TEST SRL?

Cifra de afaceri a RMN-TEST SRL în 2025 a fost de 2.652.035 lei (2,65 mil. lei), în creștere cu 19% față de 2024.

Ce profit a avut RMN-TEST SRL în 2025?

În 2025, RMN-TEST SRL a înregistrat un profit net de 988.431 lei.

Ce activitate are RMN-TEST SRL?

Activitatea principală a RMN-TEST SRL este Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).

Unde are sediul RMN-TEST SRL?

RMN-TEST SRL are sediul social la adresa Str. Căpitan Vasile Merica Nr. 4, Mun. Bacău, Jud. Bacău.

RMN-TEST SRL este plătitoare de TVA?

Nu. RMN-TEST SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RMN-TEST SRL are datorii la ANAF?

Nu. RMN-TEST SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RMN-TEST SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].