ActivăSRL

RM FATADE S.R.L.

Str. Dihamului Nr. 14, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500483

CAEN 2511: Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CUI
49043160
Reg. Com.
J2023003130086
Înființată
1 noiembrie 2023
Vechime
2 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
964 mii lei
Profit net 2025
8 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 01.11.2023

Rezumat

Pe scurt

RM FATADE S.R.L. (CUI 49043160) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2023. Activitatea principală este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 964.235 lei (-21% față de 2024) și un profit net de 7.838 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
49043160
Nr. Reg. Com.
J2023003130086
EUID
ROONRC.J2023003130086
Cod CAEN principal
2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Data înființării
1 noiembrie 2023
Vechime
2 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dihamului Nr. 14, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500483

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • PĂCURE••• IR••• AL•••
  • R••• MIR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2023 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-20,8% față de 2024

964.235 RON

2024: 1.217.170 RON

0500k1 mil2 mil202320242025Anul 2023: 381.224 RONAnul 2024: 1.217.170 RONAnul 2025: 964.235 RON

Profit net 2025

-92,0% față de 2024

7.838 RON

2024: 98.386 RON

050k100k150k200k202320242025Anul 2023: 185.752 RONAnul 2024: 98.386 RONAnul 2025: 7.838 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    964 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    98 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    381 mii lei
    Profit net
    186 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,8%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,11Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,11 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
71%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

71% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/3130/2023.

  4. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RM FATADE S.R.L.

Este RM FATADE S.R.L. activă?

Da. RM FATADE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RM FATADE S.R.L.?

Cifra de afaceri a RM FATADE S.R.L. în 2025 a fost de 964.235 lei, în scădere cu 21% față de 2024.

Ce profit a avut RM FATADE S.R.L. în 2025?

În 2025, RM FATADE S.R.L. a înregistrat un profit net de 7.838 lei.

Ce activitate are RM FATADE S.R.L.?

Activitatea principală a RM FATADE S.R.L. este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).

Unde are sediul RM FATADE S.R.L.?

RM FATADE S.R.L. are sediul social la adresa Str. Dihamului Nr. 14, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500483.

RM FATADE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. RM FATADE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

RM FATADE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RM FATADE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RM FATADE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].