RIVIERA SRL
Str. BRASOVULUI Nr. 5, Ap. 9, Municipiul Târgu Mureş, Jud. Mureş
CAEN 4771: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- CUI
- 21998192
- Reg. Com.
- J26/1155/2007
- Înființată
- 25 iunie 2007
- Vechime
- 19 ani, 4 luni
- Profit net 2019
- 0 lei
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 03.03.2010
Rezumat
Pe scurt
RIVIERA SRL (CUI 21998192) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată în 2007. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).
În 2013 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 16.075 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 21998192
- Nr. Reg. Com.
- J26/1155/2007
- EUID
- ROONRC.J26/1155/2007
- Cod CAEN principal
- 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- Data înființării
- 25 iunie 2007
- Vechime
- 19 ani, 4 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. BRASOVULUI Nr. 5, Ap. 9, Municipiul Târgu Mureş, Jud. Mureş
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- ••• AN••• SOR•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2010 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2019
-
Profit net 2019
0 RON
2018: 0 RON
Evoluție pe ani
2019
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2018
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2017
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2016
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2015
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2014
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2013
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -16 mii lei
- Angajați
- -
2012
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -10 lei
- Angajați
- -
2011
- Cifra de afaceri
- 609 lei
- Profit net
- -5 mii lei
- Angajați
- 1
2010
- Cifra de afaceri
- 27 mii lei
- Profit net
- -18 mii lei
- Angajați
- 1
Analiză
Indicatori financiari 2019
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 11% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
786% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2021
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 2013
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 2007
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/1155/2007.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre RIVIERA SRL
Este RIVIERA SRL activă?
Da. RIVIERA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Ce profit a avut RIVIERA SRL în 2013?
În 2013, RIVIERA SRL a înregistrat o pierdere netă de 16.075 lei.
Ce activitate are RIVIERA SRL?
Activitatea principală a RIVIERA SRL este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).
Unde are sediul RIVIERA SRL?
RIVIERA SRL are sediul social la adresa Str. BRASOVULUI Nr. 5, Ap. 9, Municipiul Târgu Mureș, Jud. Mureș.
RIVIERA SRL este plătitoare de TVA?
Nu. RIVIERA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
RIVIERA SRL are datorii la ANAF?
Nu. RIVIERA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre RIVIERA SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].