Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
RIRIANA SERV SRL (CUI 37077844) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Micești, Comuna Tureni, județul Cluj, înființată în 2017. Activitatea principală este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 787.473 lei (+7,1% față de 2024) și un profit net de 61.144 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 0 lei |
| 2019 | 295.450 lei |
| 2020 | 499.189 lei |
| 2021 | 290.682 lei |
| 2022 | 290.682 lei |
| 2023 | 473.932 lei |
| 2024 | 735.410 lei |
| 2025 | 787.473 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 787.473 | 735.410 | 473.932 | 290.682 | 290.682 | 499.189 | 295.450 | 0 |
| Profit net | 61.144 | 103.974 | 192.111 | -96.652 | -96.652 | -110.617 | -22.507 | -11.408 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 2 | - | - | 5 | 0 | - |
| Active imobilizate | 96.027 | 70.568 | 80.414 | 52.280 | 52.280 | 92.052 | 128.766 | 5.122 |
| Active circulante | 408.725 | 410.341 | 300.584 | 430.307 | 430.307 | 268.690 | 176.574 | 151 |
| Stocuri | 42.507 | 176.739 | 200.878 | 445 | 445 | 0 | 0 | - |
| Creanțe | 326.378 | 175.072 | 82.844 | 389.870 | 389.870 | 199.133 | 45.626 | - |
| Datorii | 147.324 | 184.624 | 188.887 | 502.751 | 502.751 | 346.174 | 190.386 | 16.481 |
| Capitaluri proprii | 357.428 | 296.285 | 192.111 | -19.596 | -19.596 | 14.568 | 114.954 | -11.208 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,77 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
29% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. RIRIANA SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a RIRIANA SERV SRL în 2025 a fost de 787.473 lei, în creștere cu 7,1% față de 2024.
În 2025, RIRIANA SERV SRL a înregistrat un profit net de 61.144 lei.
Activitatea principală a RIRIANA SERV SRL este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
RIRIANA SERV SRL are sediul social la adresa MICEȘTI Nr. 38, Sat Micești, Comuna Tureni, Jud. Cluj, 407564.
Da. RIRIANA SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. RIRIANA SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].