ActivăSRL

RINMAR SRL

Str. Panduri Nr. 52, Bl. 301, Ap. 2, Mun. Urziceni, Jud. Ialomiţa, 925300

CAEN 4721: Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete

CUI
17782882
Reg. Com.
J2005000350212
Înființată
14 iulie 2005
Vechime
21 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
10 mii lei
Profit net 2025
758 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 05.07.2010

Rezumat

Pe scurt

RINMAR SRL (CUI 17782882) este o societate cu răspundere limitată activă din Urziceni, județul Ialomița, înființată în 2005. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN 4721).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9.616 lei (-46% față de 2024) și un profit net de 758 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17782882
Nr. Reg. Com.
J2005000350212
EUID
ROONRC.J2005000350212
Cod CAEN principal
4721 - Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
Data înființării
14 iulie 2005
Vechime
21 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Panduri Nr. 52, Bl. 301, Ap. 2, Mun. Urziceni, Jud. Ialomiţa, 925300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RIN••• MARI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-45,7% față de 2024

9.616 RON

2024: 17.715 RON

010k20k30k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 12.544 RONAnul 2017: 13.172 RONAnul 2018: 14.254 RONAnul 2019: 16.236 RONAnul 2020: 13.880 RONAnul 2021: 15.287 RONAnul 2022: 14.835 RONAnul 2023: 28.248 RONAnul 2024: 17.715 RONAnul 2025: 9.616 RON

Profit net 2025

-83,6% față de 2024

758 RON

2024: 4.626 RON

03k5k8k10k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.418 RONAnul 2017: 2.728 RONAnul 2018: 2.436 RONAnul 2019: 3.047 RONAnul 2020: 3.991 RONAnul 2021: 4.759 RONAnul 2022: 4.824 RONAnul 2023: 8.085 RONAnul 2024: 4.626 RONAnul 2025: 758 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    758 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
7,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2005

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ialomița cu nr. J21/350/2005.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RINMAR SRL

Este RINMAR SRL activă?

Da. RINMAR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RINMAR SRL?

Cifra de afaceri a RINMAR SRL în 2025 a fost de 9.616 lei, în scădere cu 46% față de 2024.

Ce profit a avut RINMAR SRL în 2025?

În 2025, RINMAR SRL a înregistrat un profit net de 758 lei.

Ce activitate are RINMAR SRL?

Activitatea principală a RINMAR SRL este Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN 4721).

Unde are sediul RINMAR SRL?

RINMAR SRL are sediul social la adresa Str. Panduri Nr. 52, Bl. 301, Ap. 2, Mun. Urziceni, Jud. Ialomița, 925300.

RINMAR SRL este plătitoare de TVA?

Nu. RINMAR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RINMAR SRL are datorii la ANAF?

Nu. RINMAR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RINMAR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].