ActivăSRL

RILYS PHOTOS S.R.L.

Str. Principală Nr. 123, Sat Traian Com. Traian, Jud. Teleorman, 147405

CAEN 7420: Activități fotografice

CUI
41251247
Reg. Com.
J34/580/2019
Înființată
11 iunie 2019
Vechime
7 ani, 4 luni
Profit net 2024
-300 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.06.2019

Rezumat

Pe scurt

RILYS PHOTOS S.R.L. (CUI 41251247) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Traian, județul Teleorman, înființată în 2019. Activitatea principală este Activități fotografice (CAEN 7420).

În 2024 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 300 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41251247
Nr. Reg. Com.
J34/580/2019
EUID
ROONRC.J34/580/2019
Cod CAEN principal
7420 - Activități fotografice
Data înființării
11 iunie 2019
Vechime
7 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Principală Nr. 123, Sat Traian Com. Traian, Jud. Teleorman, 147405

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • D••• EVEL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-

05001k2k201920202021202220232024Anul 2019: 1.350 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RON

Profit net 2024

-50,0% față de 2023

-300 RON

2023: -200 RON

-6k-4k-2k0201920202021202220232024Anul 2019: -4.317 RONAnul 2020: -4.723 RONAnul 2021: -4.823 RONAnul 2022: -2.362 RONAnul 2023: -200 RONAnul 2024: -300 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -300 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -200 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
-0,02Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Activele circulante acoperă doar -1,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
791%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

791% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Teleorman cu nr. J34/580/2019, sub denumirea RILY'S PHOTOS S.R.L..

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RILYS PHOTOS S.R.L.

Este RILYS PHOTOS S.R.L. activă?

Da. RILYS PHOTOS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut RILYS PHOTOS S.R.L. în 2024?

În 2024, RILYS PHOTOS S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 300 lei.

Ce activitate are RILYS PHOTOS S.R.L.?

Activitatea principală a RILYS PHOTOS S.R.L. este Activități fotografice (CAEN 7420).

Unde are sediul RILYS PHOTOS S.R.L.?

RILYS PHOTOS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Principală Nr. 123, Sat Traian Com. Traian, Jud. Teleorman, 147405.

RILYS PHOTOS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. RILYS PHOTOS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RILYS PHOTOS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RILYS PHOTOS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RILYS PHOTOS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].