Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 70,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
RIGHT PIXEL S.R.L. (CUI 36620836) este o societate cu răspundere limitată activă din Iași, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 252.611 lei (+12% față de 2024) și un profit net de 177.800 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 34.300 lei |
| 2017 | 136.439 lei |
| 2018 | 104.493 lei |
| 2019 | 146.724 lei |
| 2020 | 157.973 lei |
| 2021 | 173.267 lei |
| 2022 | 157.510 lei |
| 2023 | 201.812 lei |
| 2024 | 224.904 lei |
| 2025 | 252.611 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 252.611 | 224.904 | 201.812 | 157.510 | 173.267 | 157.973 | 146.724 | 104.493 | 136.439 | 34.300 |
| Profit net | 177.800 | 157.116 | 130.424 | 104.179 | 103.805 | 93.334 | 65.977 | 40.194 | 102.631 | 25.670 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | - | 1 |
| Active imobilizate | 5.351 | 6.227 | 8.317 | 11.096 | 7.569 | 4.822 | 9.334 | 9.647 | 2.480 | 560 |
| Active circulante | 181.212 | 171.746 | 126.711 | 96.617 | 182.034 | 92.406 | 76.720 | 33.479 | 110.779 | 25.350 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | 6.208 | - | - | - | - |
| Creanțe | 119.000 | 119.836 | 103.286 | 36.000 | 1.769 | 44 | - | 0 | 17.758 | 8.150 |
| Datorii | 8.523 | 20.617 | 4.364 | 3.294 | 3.616 | 3.248 | 3.243 | 2.291 | 1.978 | 0 |
| Capitaluri proprii | 178.040 | 157.356 | 130.664 | 104.419 | 185.990 | 94.145 | 82.811 | 40.835 | 111.281 | 25.910 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 70,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 21,26 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
4,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. RIGHT PIXEL S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a RIGHT PIXEL S.R.L. în 2025 a fost de 252.611 lei, în creștere cu 12% față de 2024.
În 2025, RIGHT PIXEL S.R.L. a înregistrat un profit net de 177.800 lei.
Activitatea principală a RIGHT PIXEL S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
RIGHT PIXEL S.R.L. are sediul social la adresa Tudor Vladimirescu Nr. 87, Sc. B, Et. parter, Ap. 2, camera nr. 1, Municipiul Iași, Jud. Iași, 700401.
Nu. RIGHT PIXEL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. RIGHT PIXEL S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].