ActivăSRL

RIESAN CONSTRUCT S.R.L.

Str. Parâng Nr. 11, Bl. XI, Ap. 72, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400552

CAEN 4321: Lucrări de instalații electrice

CUI
43195593
Reg. Com.
J2020003359121
Înființată
15 octombrie 2020
Vechime
5 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
460 mii lei
Profit net 2025
129 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.10.2020

Rezumat

Pe scurt

RIESAN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 43195593) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2020. Activitatea principală este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 460.275 lei (+96% față de 2024) și un profit net de 128.818 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43195593
Nr. Reg. Com.
J2020003359121
EUID
ROONRC.J2020003359121
Cod CAEN principal
4321 - Lucrări de instalații electrice
Data înființării
15 octombrie 2020
Vechime
5 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Parâng Nr. 11, Bl. XI, Ap. 72, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400552

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ARIE••• RA••• SA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+95,9% față de 2024

460.275 RON

2024: 234.926 RON

0200k400k600k202020212022202320242025Anul 2020: 0 RONAnul 2021: 20.950 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 6.500 RONAnul 2024: 234.926 RONAnul 2025: 460.275 RON

Profit net 2025

+495,3% față de 2024

128.818 RON

2024: 21.640 RON

-50k050k100k150k202020212022202320242025Anul 2020: -16.283 RONAnul 2021: 8.588 RONAnul 2022: -14.696 RONAnul 2023: -2.965 RONAnul 2024: 21.640 RONAnul 2025: 128.818 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    460 mii lei
    Profit net
    129 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    235 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
28%Față de anul anterior: în creștere
2021202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,82Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 82% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
62%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

62% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3359/2020.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RIESAN CONSTRUCT S.R.L.

Este RIESAN CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. RIESAN CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RIESAN CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a RIESAN CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 460.275 lei, în creștere cu 96% față de 2024.

Ce profit a avut RIESAN CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, RIESAN CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 128.818 lei.

Ce activitate are RIESAN CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a RIESAN CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

Unde are sediul RIESAN CONSTRUCT S.R.L.?

RIESAN CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Parâng Nr. 11, Bl. XI, Ap. 72, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400552.

RIESAN CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. RIESAN CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

RIESAN CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RIESAN CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RIESAN CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].