ActivăSRL

RFM TRADING SRL

Aleea Moldoveanu Nr. 5, Bl. U1, Ap. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400682

CAEN 6622: Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

CUI
34827860
Reg. Com.
J2015002281128
Înființată
29 iulie 2015
Vechime
11 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
5 mii lei
Profit net 2025
21 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.07.2015

Rezumat

Pe scurt

RFM TRADING SRL (CUI 34827860) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN 6622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5.231 lei (+96% față de 2024) și un profit net de 20.687 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34827860
Nr. Reg. Com.
J2015002281128
EUID
ROONRC.J2015002281128
Cod CAEN principal
6622 - Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Data înființării
29 iulie 2015
Vechime
11 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Moldoveanu Nr. 5, Bl. U1, Ap. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400682

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FAR••• FLOR••• EMI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+96,2% față de 2024

5.231 RON

2024: 2.666 RON

025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 97.517 RONAnul 2017: 1.290 RONAnul 2018: 1.200 RONAnul 2019: 984 RONAnul 2020: 604 RONAnul 2021: 600 RONAnul 2022: 300 RONAnul 2023: 200 RONAnul 2024: 2.666 RONAnul 2025: 5.231 RON

Profit net 2025

+18207,1% față de 2024

20.687 RON

2024: 113 RON

-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 51.393 RONAnul 2017: -9.127 RONAnul 2018: -11.522 RONAnul 2019: -9.359 RONAnul 2020: 1.661 RONAnul 2021: -7.507 RONAnul 2022: -61 RONAnul 2023: -654 RONAnul 2024: 113 RONAnul 2025: 20.687 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    113 lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    200 lei
    Profit net
    -654 lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    300 lei
    Profit net
    -61 lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    600 lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    604 lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    984 lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    98 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
395%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 395,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,04Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,04 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
96%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

96% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2281/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RFM TRADING SRL

Este RFM TRADING SRL activă?

Da. RFM TRADING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RFM TRADING SRL?

Cifra de afaceri a RFM TRADING SRL în 2025 a fost de 5.231 lei, în creștere cu 96% față de 2024.

Ce profit a avut RFM TRADING SRL în 2025?

În 2025, RFM TRADING SRL a înregistrat un profit net de 20.687 lei.

Ce activitate are RFM TRADING SRL?

Activitatea principală a RFM TRADING SRL este Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN 6622).

Unde are sediul RFM TRADING SRL?

RFM TRADING SRL are sediul social la adresa Aleea Moldoveanu Nr. 5, Bl. U1, Ap. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400682.

RFM TRADING SRL este plătitoare de TVA?

Nu. RFM TRADING SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RFM TRADING SRL are datorii la ANAF?

Nu. RFM TRADING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RFM TRADING SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].