ActivăSRL

REXTON COM CONSTRUCT SRL

Nr. 109, Sat Colceag Com. Colceag, Jud. Prahova, 107170

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
21994760
Reg. Com.
J29/1605/2007
Înființată
25 iunie 2007
Vechime
19 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2020
0 lei
Profit net 2020
0 lei
Angajați 2020
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.06.2007

Rezumat

Pe scurt

REXTON COM CONSTRUCT SRL (CUI 21994760) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Colceag, județul Prahova, înființată în 2007. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2017 a raportat o cifră de afaceri de 30.000 lei și o pierdere netă de 82.820 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21994760
Nr. Reg. Com.
J29/1605/2007
EUID
ROONRC.J29/1605/2007
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
25 iunie 2007
Vechime
19 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 109, Sat Colceag Com. Colceag, Jud. Prahova, 107170

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MATA••• O••• DANI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2020, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2020

-100,0% față de 2017

0 RON

2017: 30.000 RON

025k50k75k100k200820092010201120122013201620172020Anul 2008: 0 RONAnul 2009: 98.219 RONAnul 2010: 0 RONAnul 2011: 0 RONAnul 2012: 9.474 RONAnul 2013: 0 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2017: 30.000 RONAnul 2020: 0 RON

Profit net 2020

+100,0% față de 2017

0 RON

2017: -82.820 RON

-100k-75k-50k-25k025k200820092010201120122013201620172020Anul 2008: -646 RONAnul 2009: 15.899 RONAnul 2010: -16.431 RONAnul 2011: 0 RONAnul 2012: -1.919 RONAnul 2013: 0 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2017: -82.820 RONAnul 2020: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2020

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    -83 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2012

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2011

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2010

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    -
  • 2009

    Cifra de afaceri
    98 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    -
  • 2008

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -646 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2020

Marjă netăIndisponibil
—
20122017

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,25Față de anul anterior: stabil
20122013201620172020

Activele circulante acoperă doar 25% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
388%Față de anul anterior: stabil
20122013201620172020

388% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2009

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/1605/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre REXTON COM CONSTRUCT SRL

Este REXTON COM CONSTRUCT SRL activă?

Da. REXTON COM CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a REXTON COM CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a REXTON COM CONSTRUCT SRL în 2017 a fost de 30.000 lei.

Ce profit a avut REXTON COM CONSTRUCT SRL în 2017?

În 2017, REXTON COM CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 82.820 lei.

Ce activitate are REXTON COM CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a REXTON COM CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul REXTON COM CONSTRUCT SRL?

REXTON COM CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Nr. 109, Sat Colceag Com. Colceag, Jud. Prahova, 107170.

REXTON COM CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. REXTON COM CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

REXTON COM CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. REXTON COM CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre REXTON COM CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].