Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 36,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
REVIZIONIST SRL (CUI 32487223) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Bragadiru, Oraș Bragadiru, județul Ilfov, înființată în 2013. Activitatea principală este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 187.132 lei (-11% față de 2024) și un profit net de 68.042 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 178.501 lei |
| 2016 | - |
| 2017 | 95.958 lei |
| 2019 | 172.980 lei |
| 2020 | 144.095 lei |
| 2021 | 44.018 lei |
| 2022 | 249.557 lei |
| 2023 | 278.555 lei |
| 2024 | 211.439 lei |
| 2025 | 187.132 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 187.132 | 211.439 | 278.555 | 249.557 | 44.018 | 144.095 | 172.980 | 95.958 | - | 178.501 |
| Profit net | 68.042 | 64.710 | 162.140 | 175.730 | 14.045 | 82.080 | 115.289 | 59.004 | -27.162 | 96.873 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | - | - | 7.842 | - | - | 110 | 3.705 | 8.673 | 15.200 | 8.127 |
| Active circulante | 246.092 | 101.348 | 229.696 | 266.207 | 171.561 | 143.684 | 180.280 | 154.796 | 111.136 | 104.080 |
| Stocuri | - | - | - | - | 7.035 | 7.035 | 7.576 | 7.604 | 7.604 | 4.185 |
| Creanțe | 180.425 | 26.124 | 200.303 | 60.856 | 13.271 | 5.813 | 5.640 | 6.399 | 10.610 | 11.133 |
| Datorii | 124.700 | 36.459 | 75.333 | 83.218 | 72.255 | 55.300 | 56.476 | 18.648 | 40.520 | 17.650 |
| Capitaluri proprii | 133.016 | 64.974 | 162.404 | 183.302 | 99.405 | 89.044 | 127.509 | 144.821 | 85.816 | 94.557 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 36,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,97 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
48% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. REVIZIONIST SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a REVIZIONIST SRL în 2025 a fost de 187.132 lei, în scădere cu 11% față de 2024.
În 2025, REVIZIONIST SRL a înregistrat un profit net de 68.042 lei.
Activitatea principală a REVIZIONIST SRL este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).
REVIZIONIST SRL are sediul social la adresa ALEXANDRIEI Nr. 416, Loc. Bragadiru, Oraș Bragadiru, Jud. Ilfov, 77025.
Da. REVIZIONIST SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. REVIZIONIST SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].