RadiatăSRL

REVITAL CONSTRUCT SRL

Nr. 226, Sat Lunca Com. Lunca, Jud. Mureş, 547375

CAEN 4333: Lucrări de pardosire și placare a pereților

CUI
28429933
Reg. Com.
J26/521/2011
Înființată
5 mai 2011
Vechime
15 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2013
743 mii lei
Profit net 2013
2 mii lei
Angajați 2013
8

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 27.01.2015

Rezumat

Pe scurt

REVITAL CONSTRUCT SRL (CUI 28429933) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Lunca, județul Mureș, înființată în 2011 și radiată în 2015. Activitatea principală era Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

Ultimul bilanț, din 2013, arată o cifră de afaceri de 743.076 lei (-22% față de 2012) și un profit net de 1.762 lei, cu 8 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28429933
Nr. Reg. Com.
J26/521/2011
EUID
ROONRC.J26/521/2011
Cod CAEN principal
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
Data înființării
5 mai 2011
Vechime
15 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 226, Sat Lunca Com. Lunca, Jud. Mureş, 547375

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PUS••• LA••• GEORGI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2013, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2013

-22,3% față de 2012

743.076 RON

2012: 956.879 RON

0250k500k750k1 mil201120122013Anul 2011: 247.704 RONAnul 2012: 956.879 RONAnul 2013: 743.076 RON

Profit net 2013

-50,6% față de 2012

1.762 RON

2012: 3.569 RON

-30k-20k-10k010k201120122013Anul 2011: -27.721 RONAnul 2012: 3.569 RONAnul 2013: 1.762 RON

Evoluție pe ani

  • 2013

    Cifra de afaceri
    743 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    8
  • 2012

    Cifra de afaceri
    957 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    7
  • 2011

    Cifra de afaceri
    248 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2013

Marjă netăAtenție
0,2%Față de anul anterior: în scădere
201120122013

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,95Față de anul anterior: în creștere
201120122013

Activele circulante acoperă doar 95% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
105%Față de anul anterior: în scădere
201120122013

105% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Stări încheiate la ONRC

    Dizolvare; Este menționată o opoziție/sunt menționate opoziții.

  2. 2015

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. 2014

    Stări noi la ONRC

    Dizolvare; Lichidare; Este menționată o opoziție/sunt menționate opoziții.

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2011 - 2012)
  1. 2012

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/521/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre REVITAL CONSTRUCT SRL

Este REVITAL CONSTRUCT SRL activă?

Nu. REVITAL CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2015.

Care este cifra de afaceri a REVITAL CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a REVITAL CONSTRUCT SRL în 2013 a fost de 743.076 lei, în scădere cu 22% față de 2012.

Ce profit a avut REVITAL CONSTRUCT SRL în 2013?

În 2013, REVITAL CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 1.762 lei.

Câți angajați avea REVITAL CONSTRUCT SRL?

Conform bilanțului pe 2013, REVITAL CONSTRUCT SRL a avut în medie 8 angajați (față de 7 angajați în 2012).

Ce activitate avea REVITAL CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a REVITAL CONSTRUCT SRL era Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

Unde avea sediul REVITAL CONSTRUCT SRL?

REVITAL CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Nr. 226, Sat Lunca Com. Lunca, Jud. Mureș, 547375.

REVITAL CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. REVITAL CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre REVITAL CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].