ActivăSRL

RESTACO GROUP S.R.L.

Com. MOARA Nr. 7, Et. 1, Ap. CAM.2, Sat Bulai Com. Moara, Jud. Suceava, 727371

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
7785733
Reg. Com.
J33/1059/1995
Înființată
5 octombrie 1995
Vechime
31 de ani
Cifra de afaceri 2025
252 mii lei
Profit net 2025
69 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.10.1995

Rezumat

Pe scurt

RESTACO GROUP S.R.L. (CUI 7785733) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Bulai, comuna Moara, județul Suceava, înființată în 1995. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 252.000 lei (-4,5% față de 2024) și un profit net de 68.883 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
7785733
Nr. Reg. Com.
J33/1059/1995
EUID
ROONRC.J33/1059/1995
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
5 octombrie 1995
Vechime
31 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Com. MOARA Nr. 7, Et. 1, Ap. CAM.2, Sat Bulai Com. Moara, Jud. Suceava, 727371

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BR••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-4,5% față de 2024

252.000 RON

2024: 263.943 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 144.232 RONAnul 2017: 155.309 RONAnul 2018: 255.643 RONAnul 2019: 3.329.737 RONAnul 2020: 285.067 RONAnul 2021: 252.000 RONAnul 2022: 252.000 RONAnul 2023: 275.828 RONAnul 2024: 263.943 RONAnul 2025: 252.000 RON

Profit net 2025

-34,4% față de 2024

68.883 RON

2024: 104.931 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 62.100 RONAnul 2017: 2.895 RONAnul 2018: 58.797 RONAnul 2019: 510.651 RONAnul 2020: 2.718 RONAnul 2021: 111.325 RONAnul 2022: 49.496 RONAnul 2023: 42.985 RONAnul 2024: 104.931 RONAnul 2025: 68.883 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    252 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    264 mii lei
    Profit net
    105 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    276 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    252 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    252 mii lei
    Profit net
    111 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    285 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3,3 mil. lei
    Profit net
    511 mii lei
    Angajați
    49
  • 2018

    Cifra de afaceri
    256 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    155 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
27%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 27,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,96Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 96% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
6,9%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

6,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1997

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1995

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1059/1995, sub denumirea RESTACO GROUP SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RESTACO GROUP S.R.L.

Este RESTACO GROUP S.R.L. activă?

Da. RESTACO GROUP S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RESTACO GROUP S.R.L.?

Cifra de afaceri a RESTACO GROUP S.R.L. în 2025 a fost de 252.000 lei, în scădere cu 4,5% față de 2024.

Ce profit a avut RESTACO GROUP S.R.L. în 2025?

În 2025, RESTACO GROUP S.R.L. a înregistrat un profit net de 68.883 lei.

Ce activitate are RESTACO GROUP S.R.L.?

Activitatea principală a RESTACO GROUP S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul RESTACO GROUP S.R.L.?

RESTACO GROUP S.R.L. are sediul social la adresa Com. MOARA Nr. 7, Et. 1, Ap. CAM.2, Sat Bulai Com. Moara, Jud. Suceava, 727371.

RESTACO GROUP S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. RESTACO GROUP S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

RESTACO GROUP S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RESTACO GROUP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RESTACO GROUP S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].