ActivăSRL

REŞETAR GROUP S.R.L.

Str. Careiului Nr. 160, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440203

CAEN 3109: Fabricarea de mobilă n.c.a.

CUI
24532935
Reg. Com.
J30/1288/2008
Înființată
29 septembrie 2008
Vechime
18 ani
Cifra de afaceri 2025
458 mii lei
Profit net 2025
24 mii lei
Angajați 2025
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.09.2008

Rezumat

Pe scurt

REȘETAR GROUP S.R.L. (CUI 24532935) este o societate cu răspundere limitată activă din Satu Mare, înființată în 2008. Activitatea principală este Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN 3109).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 457.604 lei (+17% față de 2024) și un profit net de 24.388 lei, cu 7 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24532935
Nr. Reg. Com.
J30/1288/2008
EUID
ROONRC.J30/1288/2008
Cod CAEN principal
3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a.
Data înființării
29 septembrie 2008
Vechime
18 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Careiului Nr. 160, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440203

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0261••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RESE••• BOG••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+17,5% față de 2024

457.604 RON

2024: 389.591 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 485.175 RONAnul 2017: 329.226 RONAnul 2018: 400.365 RONAnul 2019: 370.470 RONAnul 2020: 363.553 RONAnul 2021: 484.520 RONAnul 2022: 738.313 RONAnul 2023: 617.583 RONAnul 2024: 389.591 RONAnul 2025: 457.604 RON

Profit net 2025

+173,8% față de 2024

24.388 RON

2024: 8.907 RON

-10k010k20k30k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 8.928 RONAnul 2017: 421 RONAnul 2018: -1.908 RONAnul 2019: 5.669 RONAnul 2020: 4.732 RONAnul 2021: 15.506 RONAnul 2022: 1.507 RONAnul 2023: 4.013 RONAnul 2024: 8.907 RONAnul 2025: 24.388 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    458 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    7
  • 2024

    Cifra de afaceri
    390 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    7
  • 2023

    Cifra de afaceri
    618 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    8
  • 2022

    Cifra de afaceri
    738 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    9
  • 2021

    Cifra de afaceri
    485 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    364 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    370 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    8
  • 2018

    Cifra de afaceri
    400 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    329 mii lei
    Profit net
    421 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    485 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    7

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
5,3%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,01Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,01 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
99%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

99% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/1288/2008, sub denumirea REȘETAR GROUP SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre REŞETAR GROUP S.R.L.

Este REȘETAR GROUP S.R.L. activă?

Da. REȘETAR GROUP S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a REȘETAR GROUP S.R.L.?

Cifra de afaceri a REȘETAR GROUP S.R.L. în 2025 a fost de 457.604 lei, în creștere cu 17% față de 2024.

Ce profit a avut REȘETAR GROUP S.R.L. în 2025?

În 2025, REȘETAR GROUP S.R.L. a înregistrat un profit net de 24.388 lei.

Ce activitate are REȘETAR GROUP S.R.L.?

Activitatea principală a REȘETAR GROUP S.R.L. este Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN 3109).

Unde are sediul REȘETAR GROUP S.R.L.?

REȘETAR GROUP S.R.L. are sediul social la adresa Str. Careiului Nr. 160, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440203.

REȘETAR GROUP S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. REȘETAR GROUP S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

REȘETAR GROUP S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. REȘETAR GROUP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre REŞETAR GROUP S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].