Marjă netă
SlabFirma a pierdut 11,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
REPEDE COURIER SRL (CUI 27274660) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Lunca, Comuna Bujoreni, județul Vâlcea, înființată în 2010. Activitatea principală este Alte activități poștale și de curier (CAEN 5320).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,83 mil. lei (-9,9% față de 2024) și o pierdere netă de 318.151 lei, cu 22 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 627.392 lei |
| 2017 | 623.222 lei |
| 2018 | 681.872 lei |
| 2019 | 1.183.575 lei |
| 2020 | 1.746.765 lei |
| 2021 | 2.083.450 lei |
| 2022 | 2.313.202 lei |
| 2023 | 2.654.846 lei |
| 2024 | 3.140.507 lei |
| 2025 | 2.831.065 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.831.065 | 3.140.507 | 2.654.846 | 2.313.202 | 2.083.450 | 1.746.765 | 1.183.575 | 681.872 | 623.222 | 627.392 |
| Profit net | -318.151 | -226.363 | 135.089 | 127.688 | 122.392 | 267.765 | 57.386 | 8.268 | 522 | -13.545 |
| Număr mediu de angajați | 22 | 25 | 21 | 20 | 19 | 14 | 11 | 7 | 9 | 9 |
| Active imobilizate | 857.788 | 936.600 | 1.080.149 | 976.955 | 1.061.848 | 1.145.977 | 689.022 | 158.324 | 123.330 | 120.053 |
| Active circulante | 202.713 | 419.818 | 322.216 | 361.674 | 446.104 | 306.947 | 140.786 | 128.227 | 35.879 | 136.497 |
| Stocuri | 88.343 | 71.083 | 69.087 | 68.222 | 66.674 | 55.701 | 254 | 254 | 5.182 | 254 |
| Creanțe | 76.270 | 321.331 | 286.927 | 352.188 | 382.358 | 271.443 | 179.296 | 118.649 | 77.210 | 122.837 |
| Datorii | 1.465.995 | 1.447.762 | 1.134.595 | 1.205.948 | 1.075.415 | 1.122.780 | 745.976 | 260.105 | 141.031 | 238.694 |
| Capitaluri proprii | -405.494 | -91.344 | 267.770 | 132.681 | 432.537 | 330.144 | 83.832 | 26.446 | 18.178 | 17.856 |
Firma a pierdut 11,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 14% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
138% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. REPEDE COURIER SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a REPEDE COURIER SRL în 2025 a fost de 2.831.065 lei (2,83 mil. lei), în scădere cu 9,9% față de 2024.
În 2025, REPEDE COURIER SRL a înregistrat o pierdere netă de 318.151 lei.
Activitatea principală a REPEDE COURIER SRL este Alte activități poștale și de curier (CAEN 5320).
REPEDE COURIER SRL are sediul social la adresa Calea lui Traian Nr. 43, Sat Lunca, Comuna Bujoreni, Jud. Vâlcea.
Da. REPEDE COURIER SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. REPEDE COURIER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].