Marjă netă
SlabFirma a pierdut 9,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
RENCO SERV SRL (CUI 16153590) este o societate cu răspundere limitată activă din Roman, județul Neamț, înființată în 2004. Activitatea principală este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 15.065 lei (-32% față de 2024) și o pierdere netă de 1.453 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 10.836 lei |
| 2017 | 13.591 lei |
| 2018 | 17.346 lei |
| 2019 | 23.301 lei |
| 2020 | 19.248 lei |
| 2021 | 22.657 lei |
| 2022 | 21.481 lei |
| 2023 | 25.141 lei |
| 2024 | 22.091 lei |
| 2025 | 15.065 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 15.065 | 22.091 | 25.141 | 21.481 | 22.657 | 19.248 | 23.301 | 17.346 | 13.591 | 10.836 |
| Profit net | -1.453 | 10.157 | 11.874 | 11.300 | 11.111 | 8.541 | 13.008 | 6.111 | 2.176 | -317 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 532 | 989 | 1.445 | 1.901 | 2.357 | 2.813 | 3.269 | 280 | 800 | 1.981 |
| Active circulante | 58.412 | 58.346 | 58.731 | 45.776 | 34.537 | 33.718 | 24.342 | 14.055 | 7.387 | 4.294 |
| Stocuri | 3.101 | 2.672 | 2.541 | 2.131 | 1.931 | 1.774 | 1.579 | 1.231 | 1.425 | 1.627 |
| Creanțe | 325 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Datorii | 1.795 | 733 | 861 | 236 | 753 | 975 | 596 | 328 | 290 | 555 |
| Capitaluri proprii | 57.149 | 58.602 | 59.315 | 47.441 | 36.141 | 35.556 | 27.015 | 14.007 | 7.897 | 5.720 |
Firma a pierdut 9,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 32,54 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. RENCO SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a RENCO SERV SRL în 2025 a fost de 15.065 lei, în scădere cu 32% față de 2024.
În 2025, RENCO SERV SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.453 lei.
Activitatea principală a RENCO SERV SRL este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).
RENCO SERV SRL are sediul social la adresa B-dul REPUBLICII Nr. 81, Municipiul Roman, Jud. Neamț, 5550.
Nu. RENCO SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. RENCO SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].