ActivăSRL

REMO BUILDING S.R.L.

Str. Zambilei Nr. 21, Et. 2, Ap. 74, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400427

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
48690967
Reg. Com.
J12/3599/2023
Înființată
28 august 2023
Vechime
3 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
25 mii lei
Profit net 2025
8 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.08.2023

Rezumat

Pe scurt

REMO BUILDING S.R.L. (CUI 48690967) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2023. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 25.000 lei (-76% față de 2024) și un profit net de 8.008 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
48690967
Nr. Reg. Com.
J12/3599/2023
EUID
ROONRC.J12/3599/2023
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
28 august 2023
Vechime
3 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Zambilei Nr. 21, Et. 2, Ap. 74, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400427

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• RE••• LI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2023 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-76,2% față de 2024

25.000 RON

2024: 104.950 RON

050k100k150k202320242025Anul 2023: 30.476 RONAnul 2024: 104.950 RONAnul 2025: 25.000 RON

Profit net 2025

+997,0% față de 2024

8.008 RON

2024: 730 RON

05k10k15k202320242025Anul 2023: 13.324 RONAnul 2024: 730 RONAnul 2025: 8.008 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    105 mii lei
    Profit net
    730 lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
32%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 32 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,45Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,45 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
41%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

41% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2023

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3599/2023.

  4. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre REMO BUILDING S.R.L.

Este REMO BUILDING S.R.L. activă?

Da. REMO BUILDING S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a REMO BUILDING S.R.L.?

Cifra de afaceri a REMO BUILDING S.R.L. în 2025 a fost de 25.000 lei, în scădere cu 76% față de 2024.

Ce profit a avut REMO BUILDING S.R.L. în 2025?

În 2025, REMO BUILDING S.R.L. a înregistrat un profit net de 8.008 lei.

Ce activitate are REMO BUILDING S.R.L.?

Activitatea principală a REMO BUILDING S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul REMO BUILDING S.R.L.?

REMO BUILDING S.R.L. are sediul social la adresa Str. Zambilei Nr. 21, Et. 2, Ap. 74, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400427.

REMO BUILDING S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. REMO BUILDING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

REMO BUILDING S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. REMO BUILDING S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre REMO BUILDING S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].