ActivăSRL

REMHARWOOD S.R.L.

Sat Corunca Com. Corunca, Jud. Mureş, 547367

CAEN 4673: Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

CUI
26116220
Reg. Com.
J26/907/2009
Înființată
16 octombrie 2009
Vechime
16 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
1,6 mil. lei
Profit net 2025
7 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.10.2009

Rezumat

Pe scurt

REMHARWOOD S.R.L. (CUI 26116220) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Corunca, județul Mureș, înființată în 2009. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN 4673).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,6 mil. lei (+21% față de 2024) și un profit net de 6.846 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26116220
Nr. Reg. Com.
J26/907/2009
EUID
ROONRC.J26/907/2009
Cod CAEN principal
4673 - Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Data înființării
16 octombrie 2009
Vechime
16 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Corunca Com. Corunca, Jud. Mureş, 547367

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • N••• KAR•••
  • N••• MELA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+20,7% față de 2024

1.596.754 RON

2024: 1.322.925 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.292.024 RONAnul 2017: 1.478.974 RONAnul 2018: 1.477.610 RONAnul 2019: 1.406.493 RONAnul 2020: 1.392.643 RONAnul 2021: 1.650.183 RONAnul 2022: 1.605.025 RONAnul 2023: 1.425.031 RONAnul 2024: 1.322.925 RONAnul 2025: 1.596.754 RON

Profit net 2025

+115,1% față de 2024

6.846 RON

2024: -45.206 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 64.509 RONAnul 2017: 60.192 RONAnul 2018: 84.471 RONAnul 2019: 35.933 RONAnul 2020: 51.304 RONAnul 2021: 136.739 RONAnul 2022: 96.489 RONAnul 2023: 37.539 RONAnul 2024: -45.206 RONAnul 2025: 6.846 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    -45 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    96 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    137 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    84 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    65 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,4%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,03Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,03 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
33%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

33% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/907/2009, sub denumirea REMHARWOOD SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre REMHARWOOD S.R.L.

Este REMHARWOOD S.R.L. activă?

Da. REMHARWOOD S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a REMHARWOOD S.R.L.?

Cifra de afaceri a REMHARWOOD S.R.L. în 2025 a fost de 1.596.754 lei (1,6 mil. lei), în creștere cu 21% față de 2024.

Ce profit a avut REMHARWOOD S.R.L. în 2025?

În 2025, REMHARWOOD S.R.L. a înregistrat un profit net de 6.846 lei.

Ce activitate are REMHARWOOD S.R.L.?

Activitatea principală a REMHARWOOD S.R.L. este Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN 4673).

Unde are sediul REMHARWOOD S.R.L.?

REMHARWOOD S.R.L. are sediul social la adresa Sat Corunca Com. Corunca, Jud. Mureș, 547367.

REMHARWOOD S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. REMHARWOOD S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

REMHARWOOD S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. REMHARWOOD S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre REMHARWOOD S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].