ActivăSRL

REMAYA SRL

Str. Şandru Nr. 35 A, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Jud. Suceava, 725100

CAEN 5520: Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CUI
26117650
Reg. Com.
J33/821/2009
Înființată
16 octombrie 2009
Vechime
16 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
241 mii lei
Profit net 2025
91 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.10.2009

Rezumat

Pe scurt

REMAYA SRL (CUI 26117650) este o societate cu răspundere limitată activă din Câmpulung Moldovenesc, județul Suceava, înființată în 2009. Activitatea principală este Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 241.450 lei (-19% față de 2024) și un profit net de 91.393 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26117650
Nr. Reg. Com.
J33/821/2009
EUID
ROONRC.J33/821/2009
Cod CAEN principal
5520 - Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Data înființării
16 octombrie 2009
Vechime
16 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Şandru Nr. 35 A, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Jud. Suceava, 725100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SA••• DO••• ANG•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-19,4% față de 2024

241.450 RON

2024: 299.609 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 206.035 RONAnul 2017: 209.335 RONAnul 2018: 262.365 RONAnul 2019: 290.853 RONAnul 2020: 61.676 RONAnul 2021: 299.424 RONAnul 2022: 285.267 RONAnul 2023: 297.017 RONAnul 2024: 299.609 RONAnul 2025: 241.450 RON

Profit net 2025

-35,3% față de 2024

91.393 RON

2024: 141.167 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 76.441 RONAnul 2017: 142.419 RONAnul 2018: 191.533 RONAnul 2019: 200.432 RONAnul 2020: 15.876 RONAnul 2021: 191.997 RONAnul 2022: 196.649 RONAnul 2023: 134.105 RONAnul 2024: 141.167 RONAnul 2025: 91.393 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    241 mii lei
    Profit net
    91 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    300 mii lei
    Profit net
    141 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    134 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    285 mii lei
    Profit net
    197 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    192 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    291 mii lei
    Profit net
    200 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    262 mii lei
    Profit net
    192 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    209 mii lei
    Profit net
    142 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    206 mii lei
    Profit net
    76 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
38%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 37,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,23Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,23 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
16%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

16% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/821/2009.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre REMAYA SRL

Este REMAYA SRL activă?

Da. REMAYA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a REMAYA SRL?

Cifra de afaceri a REMAYA SRL în 2025 a fost de 241.450 lei, în scădere cu 19% față de 2024.

Ce profit a avut REMAYA SRL în 2025?

În 2025, REMAYA SRL a înregistrat un profit net de 91.393 lei.

Ce activitate are REMAYA SRL?

Activitatea principală a REMAYA SRL este Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

Unde are sediul REMAYA SRL?

REMAYA SRL are sediul social la adresa Str. Șandru Nr. 35 A, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Jud. Suceava, 725100.

REMAYA SRL este plătitoare de TVA?

Nu. REMAYA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

REMAYA SRL are datorii la ANAF?

Nu. REMAYA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre REMAYA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].