RELOAD CONCEPT SRL Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 29.06.2017
Blaise Pascal Nr. 19, Ap. 2, Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Jud. Timiş, 307160 7420, Activități fotografice

Prezentare

Pe scurt

RELOAD CONCEPT SRL (CUI 37861786) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, județul Timiș, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități fotografice (CAEN 7420).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 959.081 lei (-31% față de 2024) și un profit net de 96.381 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
959,1 miilei
−30,9%, față de 2024
Profit net 2025
96,4 miilei
−81,6%, față de 2024
Angajați 2025
3
0,0%, față de 2024
Marjă netă
10%
Capital social
200lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2018-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
20186.950 lei
201955.960 lei
2020298.866 lei
2021145.813 lei
2022350.445 lei
2023618.905 lei
20241.386.979 lei
2025959.081 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20252024202320222021202020192018
Cifra de afaceri959.0811.386.979618.905350.445145.813298.86655.9606.950
Profit net96.381524.992273.028236.20929.28192.9047.615-16.316
Număr mediu de angajați3311121-
Active imobilizate380.846295.512304.402269.796258.802278.99927.0976.169
Active circulante70.062464.999226.770347.66068.901261.710109.5922.658
Stocuri-1.2001.2001.20051.31951.31996.749-
Creanțe108.888242.78112.405245.7465.725203.3145.3432.350
Datorii356.817238.421163.622276.54473.271282.815147.57925.403
Capitaluri proprii98.289525.232279.610236.449113.22483.943-8.961-16.576
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
10% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,20 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante acoperă doar 20% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

De urmărit
78% Față de anul anterior: în creștere

78% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 29.06.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
37861786
Nr. Reg. Com.
J2017002737351
EUID
ROONRC.J2017002737351
Cod CAEN principal
7420, Activități fotografice
Data înființării
29 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Blaise Pascal Nr. 19, Ap. 2, Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Jud. Timiş, 307160
Domiciliu fiscal
Bld. Blaise Pascal Nr. 19, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, Jud. Timiş, 307160

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • N••• NAR••• OCTAV•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2023
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2737/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre RELOAD CONCEPT SRL

Este RELOAD CONCEPT SRL activă?

Da. RELOAD CONCEPT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RELOAD CONCEPT SRL?

Cifra de afaceri a RELOAD CONCEPT SRL în 2025 a fost de 959.081 lei, în scădere cu 31% față de 2024.

Ce profit a avut RELOAD CONCEPT SRL în 2025?

În 2025, RELOAD CONCEPT SRL a înregistrat un profit net de 96.381 lei.

Ce activitate are RELOAD CONCEPT SRL?

Activitatea principală a RELOAD CONCEPT SRL este Activități fotografice (CAEN 7420).

Unde are sediul RELOAD CONCEPT SRL?

RELOAD CONCEPT SRL are sediul social la adresa Blaise Pascal Nr. 19, Ap. 2, Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Jud. Timiș, 307160.

RELOAD CONCEPT SRL este plătitoare de TVA?

Da. RELOAD CONCEPT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

RELOAD CONCEPT SRL are datorii la ANAF?

Nu. RELOAD CONCEPT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RELOAD CONCEPT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].