Marjă netă
SlabFirma a pierdut 13 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
RELEE GROUP COM SRL (CUI 16964827) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgoviște, județul Dâmbovița, înființată în 2004. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 745.836 lei (-4,8% față de 2024) și o pierdere netă de 97.030 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.140.136 lei |
| 2017 | 1.144.625 lei |
| 2018 | 1.154.169 lei |
| 2019 | 1.211.707 lei |
| 2020 | 1.288.571 lei |
| 2021 | 1.101.035 lei |
| 2022 | 1.063.846 lei |
| 2023 | 821.133 lei |
| 2024 | 783.168 lei |
| 2025 | 745.836 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 745.836 | 783.168 | 821.133 | 1.063.846 | 1.101.035 | 1.288.571 | 1.211.707 | 1.154.169 | 1.144.625 | 1.140.136 |
| Profit net | -97.030 | -29.184 | -69.719 | 29.894 | 72.733 | 93.773 | 67.285 | 114.866 | 189.451 | 147.105 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Active imobilizate | 290.539 | 300.920 | 327.359 | 354.300 | 366.696 | 369.105 | 331.540 | 5.608 | 14.623 | 23.638 |
| Active circulante | 208.741 | 237.540 | 206.821 | 265.940 | 241.726 | 219.257 | 206.267 | 367.683 | 422.356 | 386.274 |
| Stocuri | 165.591 | 208.843 | 191.677 | 210.746 | 177.091 | 113.884 | 152.584 | 192.779 | 281.663 | 320.724 |
| Creanțe | 6.312 | 2.845 | 3.579 | 37.955 | 35.035 | 45.232 | 34.624 | 35.344 | 36.266 | 17.068 |
| Datorii | 500.041 | 442.192 | 408.728 | 425.068 | 443.144 | 402.044 | 382.431 | 165.880 | 154.983 | 170.262 |
| Capitaluri proprii | -761 | 96.268 | 125.452 | 195.172 | 165.278 | 186.318 | 159.830 | 207.411 | 281.996 | 239.650 |
Firma a pierdut 13 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 42% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
100% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. RELEE GROUP COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a RELEE GROUP COM SRL în 2025 a fost de 745.836 lei, în scădere cu 4,8% față de 2024.
În 2025, RELEE GROUP COM SRL a înregistrat o pierdere netă de 97.030 lei.
Activitatea principală a RELEE GROUP COM SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).
RELEE GROUP COM SRL are sediul social la adresa JUSTIȚIEI Nr. 37-39, Et. 1, Ap. 17, Municipiul Târgoviște, Jud. Dâmbovița, 130017.
Da. RELEE GROUP COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. RELEE GROUP COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].