Marjă netă
SlabFirma a pierdut 366,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
REGREEN TECH S.R.L. (CUI 41150889) este o societate cu răspundere limitată activă din Ștefănești, județul Argeș, înființată în 2019. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou (CAEN 4666).
În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 17.855 lei (-81% față de 2023) și o pierdere netă de 65.381 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 31.924 lei |
| 2020 | 40.992 lei |
| 2021 | 6.237 lei |
| 2022 | 10.258 lei |
| 2023 | 96.441 lei |
| 2024 | 17.855 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 17.855 | 96.441 | 10.258 | 6.237 | 40.992 | 31.924 |
| Profit net | -65.381 | -18.061 | -41.654 | -7.658 | -19.672 | 914 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 106.010 | 143.342 | 158.103 | 73.848 | 130.222 | 19.153 |
| Active circulante | 70.096 | 114.746 | 57.910 | 18.241 | 14.585 | 111.061 |
| Stocuri | 56.777 | 56.780 | 45.770 | 14.161 | 14.161 | 14.162 |
| Creanțe | 7.241 | 1.770 | - | 0 | 0 | 8.512 |
| Datorii | 327.445 | 344.046 | 283.910 | 100.464 | 102.640 | 24.058 |
| Capitaluri proprii | -151.339 | -85.958 | -67.897 | -26.243 | -18.585 | 1.114 |
Firma a pierdut 366,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 21% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
186% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. REGREEN TECH S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a REGREEN TECH S.R.L. în 2024 a fost de 17.855 lei, în scădere cu 81% față de 2023.
În 2024, REGREEN TECH S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 65.381 lei.
Activitatea principală a REGREEN TECH S.R.L. este Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou (CAEN 4666).
REGREEN TECH S.R.L. are sediul social la adresa PRIMĂVERII Nr. 21F, Oraș Ștefănești, Jud. Argeș, 117715.
Da. REGREEN TECH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. REGREEN TECH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].