Marjă netă
SlabFirma a pierdut 4,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
REGATA I SRL (CUI 3988662) este o societate cu răspundere limitată activă din Zalău, județul Sălaj, înființată în 1993. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN 4781).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 486.033 lei (+18% față de 2024) și o pierdere netă de 21.294 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 682.506 lei |
| 2017 | 684.679 lei |
| 2018 | 493.201 lei |
| 2019 | 601.511 lei |
| 2020 | 543.819 lei |
| 2021 | 631.084 lei |
| 2022 | 358.659 lei |
| 2023 | 465.472 lei |
| 2024 | 412.782 lei |
| 2025 | 486.033 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 486.033 | 412.782 | 465.472 | 358.659 | 631.084 | 543.819 | 601.511 | 493.201 | 684.679 | 682.506 |
| Profit net | -21.294 | -60.306 | -105.283 | 8.835 | 21.535 | 135.974 | 172.514 | 116.035 | 177.988 | 137.779 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 4 | 4 | - | 6 | 7 | 6 | 6 | 6 |
| Active imobilizate | 6.317.358 | 6.165.061 | 6.167.998 | 6.200.243 | 6.224.063 | 6.068.634 | 6.123.120 | 6.160.046 | 5.735.079 | 4.420.881 |
| Active circulante | 525.491 | 463.655 | 593.107 | 702.378 | 757.244 | 619.532 | 645.071 | 435.772 | 501.846 | 213.665 |
| Stocuri | 361.161 | 324.757 | 310.626 | 553.435 | 567.435 | 461.320 | 434.257 | 434.257 | 415.854 | 142.050 |
| Creanțe | 157.977 | 133.676 | 191.551 | 77.460 | 167.637 | 17.400 | 8.010 | 4.007 | 3.899 | 21.667 |
| Datorii | 620.362 | 384.935 | 452.816 | 489.049 | 576.570 | 304.964 | 520.963 | 521.104 | 260.784 | 176.661 |
| Capitaluri proprii | 6.227.361 | 6.248.655 | 6.308.961 | 6.414.244 | 6.405.409 | 6.383.874 | 6.247.900 | 6.075.386 | 5.959.351 | 5.781.363 |
Firma a pierdut 4,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 85% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
9,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. REGATA I SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a REGATA I SRL în 2025 a fost de 486.033 lei, în creștere cu 18% față de 2024.
În 2025, REGATA I SRL a înregistrat o pierdere netă de 21.294 lei.
Activitatea principală a REGATA I SRL este Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN 4781).
REGATA I SRL are sediul social la adresa Str. CORNELIU COPOSU Nr. 110/A, Municipiul Zalău, Jud. Sălaj, 4700.
Da. REGATA I SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. REGATA I SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].