Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
REGALIS FORCE SRL (CUI 17174931) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, județul Iași, înființată în 2005. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN 4781).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,13 mil. lei (+32% față de 2024) și un profit net de 30.676 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.576.627 lei |
| 2017 | 391.104 lei |
| 2018 | 954.496 lei |
| 2019 | 464.402 lei |
| 2020 | 300.349 lei |
| 2021 | 475.077 lei |
| 2022 | 578.773 lei |
| 2023 | 591.514 lei |
| 2024 | 858.700 lei |
| 2025 | 1.133.089 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.133.089 | 858.700 | 591.514 | 578.773 | 475.077 | 300.349 | 464.402 | 954.496 | 391.104 | 1.576.627 |
| Profit net | 30.676 | -103.148 | -95.237 | -685.739 | -57.495 | -73.636 | -65.705 | -53.891 | -99.468 | 25.899 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 6 | 6 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - |
| Active circulante | 498.376 | 309.167 | 403.472 | 197.839 | 625.597 | 662.958 | 585.242 | 542.145 | 1.129.150 | 966.979 |
| Stocuri | 422.520 | 268.706 | 331.759 | 158.368 | 571.024 | 622.251 | 550.119 | 526.061 | 998.344 | 857.403 |
| Creanțe | 65.495 | 22.652 | 43.401 | 26.032 | 46.598 | 32.340 | 32.710 | 16.083 | 124.821 | 105.384 |
| Datorii | 2.159.897 | 2.001.364 | 1.992.521 | 1.691.651 | 1.433.670 | 1.413.536 | 1.262.184 | 1.153.382 | 1.686.496 | 1.424.857 |
| Capitaluri proprii | -1.661.521 | -1.692.197 | -1.589.049 | -1.493.812 | -808.073 | -750.578 | -676.942 | -611.237 | -557.346 | -457.878 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 23% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
433% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. REGALIS FORCE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a REGALIS FORCE SRL în 2025 a fost de 1.133.089 lei (1,13 mil. lei), în creștere cu 32% față de 2024.
În 2025, REGALIS FORCE SRL a înregistrat un profit net de 30.676 lei.
Activitatea principală a REGALIS FORCE SRL este Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN 4781).
REGALIS FORCE SRL are sediul social la adresa Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Jud. Iași, 707410.
Da. REGALIS FORCE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. REGALIS FORCE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].