ActivăSRL

REFILL SHOP S.R.L.

Str. Dr. Louis Pasteur Nr. 40, Sc. 2, Et. 4, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4685: Comerț cu ridicata al produselor chimice

CUI
47055851
Reg. Com.
J2022006533120
Înființată
21 octombrie 2022
Vechime
3 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
1,0 mil. lei
Profit net 2025
542 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.10.2022

Rezumat

Pe scurt

REFILL SHOP S.R.L. (CUI 47055851) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN 4685).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,03 mil. lei (+101% față de 2024) și un profit net de 541.778 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
47055851
Nr. Reg. Com.
J2022006533120
EUID
ROONRC.J12/6533/2022
Cod CAEN principal
4685 - Comerț cu ridicata al produselor chimice
Data înființării
21 octombrie 2022
Vechime
3 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dr. Louis Pasteur Nr. 40, Sc. 2, Et. 4, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MOC••• AUREL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+101,1% față de 2024

1.027.107 RON

2024: 510.702 RON

0500k1 mil2 mil2022202320242025Anul 2022: 0 RONAnul 2023: 549.608 RONAnul 2024: 510.702 RONAnul 2025: 1.027.107 RON

Profit net 2025

+333,9% față de 2024

541.778 RON

2024: -231.629 RON

-400k-200k0200k400k600k2022202320242025Anul 2022: -102 RONAnul 2023: -223.797 RONAnul 2024: -231.629 RONAnul 2025: 541.778 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    542 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    511 mii lei
    Profit net
    -232 mii lei
    Angajați
    8
  • 2023

    Cifra de afaceri
    550 mii lei
    Profit net
    -224 mii lei
    Angajați
    8
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -102 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
53%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 52,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,24Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,24 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
78%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

78% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2023

    Schimbarea denumirii

    TREND ALERT OUTLET S.R.L. → REFILL SHOP S.R.L.

  5. Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/6533/2022.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre REFILL SHOP S.R.L.

Este REFILL SHOP S.R.L. activă?

Da. REFILL SHOP S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a REFILL SHOP S.R.L.?

Cifra de afaceri a REFILL SHOP S.R.L. în 2025 a fost de 1.027.107 lei (1,03 mil. lei), în creștere cu 101% față de 2024.

Ce profit a avut REFILL SHOP S.R.L. în 2025?

În 2025, REFILL SHOP S.R.L. a înregistrat un profit net de 541.778 lei.

Ce activitate are REFILL SHOP S.R.L.?

Activitatea principală a REFILL SHOP S.R.L. este Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN 4685).

Unde are sediul REFILL SHOP S.R.L.?

REFILL SHOP S.R.L. are sediul social la adresa Str. Dr. Louis Pasteur Nr. 40, Sc. 2, Et. 4, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

REFILL SHOP S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. REFILL SHOP S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

REFILL SHOP S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. REFILL SHOP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre REFILL SHOP S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].