ActivăSRL

REDIAM SRL

Str. Ion Luca Nr. 14A, Mun. Bacău, Jud. Bacău

CAEN 7020: Activități de consultanță în afaceri și management

CUI
7258199
Reg. Com.
J1995000376048
Înființată
3 aprilie 1995
Vechime
31 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
500 mii lei
Profit net 2025
249 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.05.1995

Rezumat

Pe scurt

REDIAM SRL (CUI 7258199) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 1995. Activitatea principală este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 500.041 lei (+25% față de 2024) și un profit net de 248.829 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
7258199
Nr. Reg. Com.
J1995000376048
EUID
ROONRC.J1995000376048
Cod CAEN principal
7020 - Activități de consultanță în afaceri și management
Data înființării
3 aprilie 1995
Vechime
31 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ion Luca Nr. 14A, Mun. Bacău, Jud. Bacău

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DIAM••• LILI••• AURE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+25,1% față de 2024

500.041 RON

2024: 399.654 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 239.852 RONAnul 2017: 168.702 RONAnul 2018: 227.001 RONAnul 2019: 253.245 RONAnul 2020: 63.429 RONAnul 2021: 267.099 RONAnul 2022: 660.363 RONAnul 2023: 747.671 RONAnul 2024: 399.654 RONAnul 2025: 500.041 RON

Profit net 2025

+22,5% față de 2024

248.829 RON

2024: 203.130 RON

-100k0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 41.739 RONAnul 2017: 34.705 RONAnul 2018: 40.657 RONAnul 2019: 55.231 RONAnul 2020: -24.038 RONAnul 2021: 125.771 RONAnul 2022: 294.858 RONAnul 2023: 338.240 RONAnul 2024: 203.130 RONAnul 2025: 248.829 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    500 mii lei
    Profit net
    249 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    400 mii lei
    Profit net
    203 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    748 mii lei
    Profit net
    338 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    660 mii lei
    Profit net
    295 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    267 mii lei
    Profit net
    126 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    253 mii lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    227 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    169 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    240 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
50%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 49,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,62Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,62 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
20%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

20% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1997

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1995

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/376/1995.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre REDIAM SRL

Este REDIAM SRL activă?

Da. REDIAM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a REDIAM SRL?

Cifra de afaceri a REDIAM SRL în 2025 a fost de 500.041 lei, în creștere cu 25% față de 2024.

Ce profit a avut REDIAM SRL în 2025?

În 2025, REDIAM SRL a înregistrat un profit net de 248.829 lei.

Ce activitate are REDIAM SRL?

Activitatea principală a REDIAM SRL este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

Unde are sediul REDIAM SRL?

REDIAM SRL are sediul social la adresa Str. Ion Luca Nr. 14A, Mun. Bacău, Jud. Bacău.

REDIAM SRL este plătitoare de TVA?

Da. REDIAM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

REDIAM SRL are datorii la ANAF?

Nu. REDIAM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre REDIAM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].