ActivăSRL

RED ENDO MEDICAL S.R.L.

Str. Alexandru Vlahuţă, Bl. A, Sc. 1, Et. IX, Ap. 40, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
43920399
Reg. Com.
J2021001319126
Înființată
16 martie 2021
Vechime
5 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
205 mii lei
Profit net 2025
94 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.03.2021

Rezumat

Pe scurt

RED ENDO MEDICAL S.R.L. (CUI 43920399) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 205.198 lei (+136% față de 2024) și un profit net de 94.400 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43920399
Nr. Reg. Com.
J2021001319126
EUID
ROONRC.J2021001319126
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
16 martie 2021
Vechime
5 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Alexandru Vlahuţă, Bl. A, Sc. 1, Et. IX, Ap. 40, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • B••• ANDR••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+135,8% față de 2024

205.198 RON

2024: 87.032 RON

0100k200k300k20212022202320242025Anul 2021: 3.053 RONAnul 2022: 23.339 RONAnul 2023: 26.887 RONAnul 2024: 87.032 RONAnul 2025: 205.198 RON

Profit net 2025

+431,4% față de 2024

94.400 RON

2024: 17.764 RON

-50k050k100k20212022202320242025Anul 2021: 2.350 RONAnul 2022: -4.009 RONAnul 2023: -7.184 RONAnul 2024: 17.764 RONAnul 2025: 94.400 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    205 mii lei
    Profit net
    94 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
46%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 46 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
17,95Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 17,95 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
5,6%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

5,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  6. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1319/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RED ENDO MEDICAL S.R.L.

Este RED ENDO MEDICAL S.R.L. activă?

Da. RED ENDO MEDICAL S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RED ENDO MEDICAL S.R.L.?

Cifra de afaceri a RED ENDO MEDICAL S.R.L. în 2025 a fost de 205.198 lei, în creștere cu 136% față de 2024.

Ce profit a avut RED ENDO MEDICAL S.R.L. în 2025?

În 2025, RED ENDO MEDICAL S.R.L. a înregistrat un profit net de 94.400 lei.

Ce activitate are RED ENDO MEDICAL S.R.L.?

Activitatea principală a RED ENDO MEDICAL S.R.L. este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde are sediul RED ENDO MEDICAL S.R.L.?

RED ENDO MEDICAL S.R.L. are sediul social la adresa Str. Alexandru Vlahuță, Bl. A, Sc. 1, Et. IX, Ap. 40, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

RED ENDO MEDICAL S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. RED ENDO MEDICAL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RED ENDO MEDICAL S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RED ENDO MEDICAL S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RED ENDO MEDICAL S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].