ActivăSRL

REBY & DANY COLORS S.R.L.

Str. Caişilor Nr. 25, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440049

CAEN 4752: Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CUI
25776504
Reg. Com.
J30/527/2009
Înființată
14 iulie 2009
Vechime
17 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2014
13 mii lei
Profit net 2014
1 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.07.2009

Rezumat

Pe scurt

REBY & DANY COLORS S.R.L. (CUI 25776504) este o societate cu răspundere limitată activă din Satu Mare, înființată în 2009. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN 4752).

În 2014 a raportat o cifră de afaceri de 12.621 lei (-72% față de 2013) și un profit net de 1.446 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25776504
Nr. Reg. Com.
J30/527/2009
EUID
ROONRC.J30/527/2009
Cod CAEN principal
4752 - Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
Data înființării
14 iulie 2009
Vechime
17 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Caişilor Nr. 25, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440049

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • NICH••• SUL••• I••• DAN•••
  • SUL••• GAV•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2009 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2014

-72,2% față de 2013

12.621 RON

2013: 45.349 RON

020k40k60k80k200920102011201220132014Anul 2009: 3.348 RONAnul 2010: 33.202 RONAnul 2011: 64.783 RONAnul 2012: 51.399 RONAnul 2013: 45.349 RONAnul 2014: 12.621 RON

Profit net 2014

-60,2% față de 2013

1.446 RON

2013: 3.637 RON

-15k-10k-5k05k200920102011201220132014Anul 2009: -2.246 RONAnul 2010: 2.779 RONAnul 2011: 3.718 RONAnul 2012: -12.064 RONAnul 2013: 3.637 RONAnul 2014: 1.446 RON

Evoluție pe ani

  • 2014

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2010

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2009

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2014

Marjă netăBun
11%Față de anul anterior: în creștere
20102011201220132014

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,91Față de anul anterior: în creștere
20102011201220132014

Activele circulante acoperă doar 91% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
109%Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

109% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2015

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2011

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/527/2009, sub denumirea REBY & DANY COLORS SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre REBY & DANY COLORS S.R.L.

Este REBY & DANY COLORS S.R.L. activă?

Da. REBY & DANY COLORS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a REBY & DANY COLORS S.R.L.?

Cifra de afaceri a REBY & DANY COLORS S.R.L. în 2014 a fost de 12.621 lei, în scădere cu 72% față de 2013.

Ce profit a avut REBY & DANY COLORS S.R.L. în 2014?

În 2014, REBY & DANY COLORS S.R.L. a înregistrat un profit net de 1.446 lei.

Ce activitate are REBY & DANY COLORS S.R.L.?

Activitatea principală a REBY & DANY COLORS S.R.L. este Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN 4752).

Unde are sediul REBY & DANY COLORS S.R.L.?

REBY & DANY COLORS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Caișilor Nr. 25, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440049.

REBY & DANY COLORS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. REBY & DANY COLORS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

REBY & DANY COLORS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. REBY & DANY COLORS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre REBY & DANY COLORS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].