Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
REBI PLUS SRL (CUI 22821783) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2007. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN 4649).
În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 28.785 lei (-36% față de 2023) și un profit net de 1.721 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 35.948 lei |
| 2016 | 58.335 lei |
| 2017 | 59.921 lei |
| 2018 | 58.381 lei |
| 2019 | 51.353 lei |
| 2020 | 53.194 lei |
| 2021 | 41.077 lei |
| 2022 | 43.378 lei |
| 2023 | 44.660 lei |
| 2024 | 28.785 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 28.785 | 44.660 | 43.378 | 41.077 | 53.194 | 51.353 | 58.381 | 59.921 | 58.335 | 35.948 |
| Profit net | 1.721 | 6.187 | 9.207 | 10.220 | 18.110 | 18.089 | 4.016 | -13.504 | 740 | 1 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | - |
| Active imobilizate | 7.252 | 7.427 | 9.379 | 9.379 | 9.379 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Active circulante | 93.309 | 92.608 | 84.768 | 74.859 | 64.774 | 57.894 | 39.447 | 47.399 | 59.993 | 64.985 |
| Stocuri | 10.658 | 18.601 | 22.850 | 16.480 | 21.582 | 15.071 | 17.156 | 33.467 | 25.477 | 16.023 |
| Creanțe | 69.344 | 68.810 | 5.238 | 6.009 | 8.273 | 10.455 | 9.994 | 10.594 | 17.072 | 46.166 |
| Datorii | 0 | 1.194 | 1.494 | 792 | 927 | 2.789 | 2.430 | 14.399 | 13.489 | 19.220 |
| Capitaluri proprii | 100.561 | 98.841 | 92.653 | 83.446 | 73.226 | 55.116 | 37.028 | 33.011 | 46.515 | 45.776 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. REBI PLUS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a REBI PLUS SRL în 2024 a fost de 28.785 lei, în scădere cu 36% față de 2023.
În 2024, REBI PLUS SRL a înregistrat un profit net de 1.721 lei.
Activitatea principală a REBI PLUS SRL este Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN 4649).
REBI PLUS SRL are sediul social la adresa B-dul Lacul Tei Nr. 113, Bl. 6B, Sc. 1, Et. 5, Ap. 25, București Sectorul 2, Jud. București.
Nu. REBI PLUS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. REBI PLUS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].