Marjă netă
SlabFirma a pierdut 28,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
REBELII SRL (CUI 21765790) este o societate cu răspundere limitată activă din Constanța, înființată în 2007. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 231.647 lei (+69% față de 2024) și o pierdere netă de 66.299 lei, cu 3 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 40.359 lei |
| 2017 | 42.515 lei |
| 2018 | 67.203 lei |
| 2019 | 90.763 lei |
| 2020 | 65.565 lei |
| 2021 | 81.755 lei |
| 2022 | 69.706 lei |
| 2023 | 67.795 lei |
| 2024 | 137.224 lei |
| 2025 | 231.647 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 231.647 | 137.224 | 67.795 | 69.706 | 81.755 | 65.565 | 90.763 | 67.203 | 42.515 | 40.359 |
| Profit net | -66.299 | -40.384 | -73.359 | -100.922 | -86.858 | -98.188 | -92.566 | -31.527 | -40.324 | -40.275 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 1 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 | 2 | 3 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 22.999 | 21.514 | 32.680 | 32.195 | 17.940 | 12.681 | 12.850 | 12.217 | 4.255 | 5.822 |
| Stocuri | 19.732 | 10.511 | 14.495 | 17.753 | 14.633 | 11.610 | 11.789 | 11.300 | 2.898 | 2.709 |
| Creanțe | 30 | 8.605 | 8.666 | 8.605 | 1.113 | - | - | - | - | 1.741 |
| Datorii | 781.618 | 713.833 | 684.616 | 610.771 | 495.594 | 403.477 | 305.458 | 212.259 | 172.770 | 134.010 |
| Capitaluri proprii | -758.619 | -692.319 | -651.936 | -578.576 | -477.654 | -390.796 | -292.608 | -200.042 | -168.515 | -128.188 |
Firma a pierdut 28,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 2,9% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
3.398% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. REBELII SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a REBELII SRL în 2025 a fost de 231.647 lei, în creștere cu 69% față de 2024.
În 2025, REBELII SRL a înregistrat o pierdere netă de 66.299 lei.
Activitatea principală a REBELII SRL este Restaurante (CAEN 5611).
REBELII SRL are sediul social la adresa Str. STRAJERULUI Nr. 102A, Municipiul Constanța, Jud. Constanța.
Nu. REBELII SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. REBELII SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].