ActivăSRL

REATACA CONSTRUCT SRL

Sat Săcelu Com. Săcelu, Jud. Gorj, 217410

CAEN 9329: Alte activități recreative și distractive n.c.a.

CUI
37805034
Reg. Com.
J18/661/2017
Înființată
21 iunie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2024
79 mii lei
Profit net 2024
-6 mii lei
Angajați 2024
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.06.2017

Rezumat

Pe scurt

REATACA CONSTRUCT SRL (CUI 37805034) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Săcelu, județul Gorj, înființată în 2017. Activitatea principală este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 78.565 lei (-21% față de 2023) și o pierdere netă de 5.670 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37805034
Nr. Reg. Com.
J18/661/2017
EUID
ROONRC.J18/661/2017
Cod CAEN principal
9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Data înființării
21 iunie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Săcelu Com. Săcelu, Jud. Gorj, 217410

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NĂCHE••• CONSTAN••• MĂDĂ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-21,1% față de 2023

78.565 RON

2023: 99.526 RON

0100k200k300k20172018201920202021202220232024Anul 2017: 57.892 RONAnul 2018: 212.354 RONAnul 2019: 213.974 RONAnul 2020: 225.236 RONAnul 2021: 45.110 RONAnul 2022: 19.400 RONAnul 2023: 99.526 RONAnul 2024: 78.565 RON

Profit net 2024

-303,9% față de 2023

-5.670 RON

2023: 2.781 RON

-50k050k100k150k200k20172018201920202021202220232024Anul 2017: 35.616 RONAnul 2018: 178.249 RONAnul 2019: 118.613 RONAnul 2020: 121.895 RONAnul 2021: 31.642 RONAnul 2022: -14.318 RONAnul 2023: 2.781 RONAnul 2024: -5.670 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    100 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    225 mii lei
    Profit net
    122 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    214 mii lei
    Profit net
    119 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    212 mii lei
    Profit net
    178 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăSlab
-7,2%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Firma a pierdut 7,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,30Față de anul anterior: în scădere
2020202120232024

Activele circulante acoperă doar 30% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
329%Față de anul anterior: în creștere
2020202120232024

329% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Gorj cu nr. J18/661/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre REATACA CONSTRUCT SRL

Este REATACA CONSTRUCT SRL activă?

Da. REATACA CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a REATACA CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a REATACA CONSTRUCT SRL în 2024 a fost de 78.565 lei, în scădere cu 21% față de 2023.

Ce profit a avut REATACA CONSTRUCT SRL în 2024?

În 2024, REATACA CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 5.670 lei.

Ce activitate are REATACA CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a REATACA CONSTRUCT SRL este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).

Unde are sediul REATACA CONSTRUCT SRL?

REATACA CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Sat Săcelu Com. Săcelu, Jud. Gorj, 217410.

REATACA CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. REATACA CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

REATACA CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. REATACA CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre REATACA CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].