REAL CONSTRUCT CENTER SRL Funcțiune SRL

Înființată 11.03.2010
Str. CRONICAR ION NECULCE Nr. 27, Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Jud. Iaşi, 705300 4673, Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

Prezentare

Pe scurt

REAL CONSTRUCT CENTER SRL (CUI 26640186) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Târgu Frumos, Oraș Târgu Frumos, județul Iași, înființată în 2010. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN 4673).

În 2011 a raportat o cifră de afaceri de 104.101 lei (-71% față de 2010) și un profit net de 286 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2012
0lei
−100,0%, față de 2011
Profit net 2012
0lei
−100,0%, față de 2011
Angajați 2012
-
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
16ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2010-2012
Cifra de afaceri
AnValoare
2010362.886 lei
2011104.101 lei
20120 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator201220112010
Cifra de afaceri0104.101362.886
Profit net0286175
Număr mediu de angajați---
Active imobilizate6.1786.1786.178
Active circulante695.650695.650548.197
Stocuri156.517156.517100.032
Creanțe539.133539.133447.828
Datorii701.167701.167554.000
Capitaluri proprii661661375
Ultimul bilanț: 2012. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2012

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,99 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 99% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
100% Față de anul anterior: stabil

100% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 11.03.2010

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
26640186
Nr. Reg. Com.
J22/354/2010
EUID
ROONRC.J22/354/2010
Cod CAEN principal
4673, Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Data înființării
11 martie 2010
Vechime
16 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2012)
Adresă sediu
Str. CRONICAR ION NECULCE Nr. 27, Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Jud. Iaşi, 705300
Domiciliu fiscal
Str. Ion Neculce Nr. 27, Orş. Târgu Frumos, Jud. Iaşi, 705300

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • BUZ••• ARIA••• DEN•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2012
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2011
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2010
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/354/2010. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre REAL CONSTRUCT CENTER SRL

Este REAL CONSTRUCT CENTER SRL activă?

Da. REAL CONSTRUCT CENTER SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a REAL CONSTRUCT CENTER SRL?

Cifra de afaceri a REAL CONSTRUCT CENTER SRL în 2011 a fost de 104.101 lei, în scădere cu 71% față de 2010.

Ce profit a avut REAL CONSTRUCT CENTER SRL în 2011?

În 2011, REAL CONSTRUCT CENTER SRL a înregistrat un profit net de 286 lei.

Ce activitate are REAL CONSTRUCT CENTER SRL?

Activitatea principală a REAL CONSTRUCT CENTER SRL este Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN 4673).

Unde are sediul REAL CONSTRUCT CENTER SRL?

REAL CONSTRUCT CENTER SRL are sediul social la adresa Str. CRONICAR ION NECULCE Nr. 27, Loc. Târgu Frumos, Oraș Târgu Frumos, Jud. Iași, 705300.

REAL CONSTRUCT CENTER SRL este plătitoare de TVA?

Nu. REAL CONSTRUCT CENTER SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

REAL CONSTRUCT CENTER SRL are datorii la ANAF?

Nu. REAL CONSTRUCT CENTER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre REAL CONSTRUCT CENTER SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].