Marjă netă
SlabFirma a pierdut 150,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
RE & GM TEAM SRL (CUI 37081713) este o societate cu răspundere limitată din Loc. Hârșova, Oraș Hârșova, județul Constanța, înființată în 2017. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5610). Activitatea firmei este suspendată.
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 69.060 lei (-82% față de 2024) și o pierdere netă de 104.072 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 140.854 lei |
| 2018 | 399.698 lei |
| 2019 | 473.525 lei |
| 2020 | 363.728 lei |
| 2021 | 317.827 lei |
| 2022 | 385.688 lei |
| 2023 | 336.117 lei |
| 2024 | 373.732 lei |
| 2025 | 69.060 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 69.060 | 373.732 | 336.117 | 385.688 | 317.827 | 363.728 | 473.525 | 399.698 | 140.854 |
| Profit net | -104.072 | 1.210 | -52.127 | 3.868 | 17.835 | 17.630 | 40.979 | 23.215 | -47.953 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 1.385 | 4.142 | 7.106 | 10.070 | - | - | - | 208 | 583 |
| Active circulante | 1.430 | 55.796 | 54.783 | 100.582 | 87.053 | 64.410 | 51.779 | 81.062 | 77.421 |
| Stocuri | 486 | 8.504 | 49.325 | 33.028 | 43.282 | 63.857 | 50.416 | 76.711 | 76.246 |
| Creanțe | 1.332 | 1.037 | 636 | 66.437 | 40.000 | 537 | 702 | 4.079 | - |
| Datorii | 102.166 | 55.217 | 58.786 | 81.450 | 35.146 | 30.338 | 35.337 | 105.808 | 125.757 |
| Capitaluri proprii | -99.351 | 4.721 | 3.511 | 55.775 | 51.907 | 34.072 | 16.442 | -24.538 | -47.753 |
Firma a pierdut 150,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 1,4% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
3.629% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. Activitatea RE & GM TEAM SRL este suspendată.
Cifra de afaceri a RE & GM TEAM SRL în 2025 a fost de 69.060 lei, în scădere cu 82% față de 2024.
În 2025, RE & GM TEAM SRL a înregistrat o pierdere netă de 104.072 lei.
Activitatea principală a RE & GM TEAM SRL este Restaurante (CAEN 5610).
RE & GM TEAM SRL are sediul social la adresa CETĂȚII Nr. 5, Loc. Hârșova, Oraș Hârșova, Jud. Constanța, 905400.
Nu. RE & GM TEAM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. RE & GM TEAM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].