RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL Funcțiune SRL

Înființată 29.02.2000
ZONA GAVANA, Bl. B3, Sc. A, Et. 2, Ap. 5, Municipiul Piteşti, Jud. Argeş 4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Prezentare

Pe scurt

RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL (CUI 12752171) este o societate cu răspundere limitată activă din Pitești, județul Argeș, înființată în 2000. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2008 a raportat o cifră de afaceri de 1.570 lei și o pierdere netă de 38.527 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2025
0lei
Profit net 2025
0lei
Angajați 2025
0
Marjă netă
-
Capital social
500lei
Vechime
26ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
20081.570 lei
20190 lei
20200 lei
20210 lei
20220 lei
20230 lei
2024-
20250 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20252024202320222021202020192008
Cifra de afaceri0-000001.570
Profit net0000000-38.527
Număr mediu de angajați0-000001
Active imobilizate0-00000-
Active circulante5395395395395395395395.336
Stocuri0-00000596
Creanțe0--00004.200
Datorii146.058146.058146.058146.058146.058146.058146.058144.906
Capitaluri proprii-145.519-145.519-145.519-145.519-145.519-145.519-145.519-139.570
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,00 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 0,4% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
27.098% Față de anul anterior: stabil

27.098% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 09.03.2000

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
12752171
Nr. Reg. Com.
J03/84/2000
EUID
ROONRC.J03/84/2000
Cod CAEN principal
4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
29 februarie 2000
Vechime
26 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
500 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
ZONA GAVANA, Bl. B3, Sc. A, Et. 2, Ap. 5, Municipiul Piteşti, Jud. Argeş
Domiciliu fiscal
ZONA GAVANA, Mun. Piteşti, Jud. Argeş

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0744••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • ROMAŞC••• D•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009 ONRC
2012
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2000
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/84/2000. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL

Este RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL activă?

Da. RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL?

Cifra de afaceri a RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL în 2008 a fost de 1.570 lei.

Ce profit a avut RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL în 2008?

În 2008, RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL a înregistrat o pierdere netă de 38.527 lei.

Ce activitate are RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL?

Activitatea principală a RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL?

RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL are sediul social la adresa ZONA GAVANA, Bl. B3, Sc. A, Et. 2, Ap. 5, Municipiul Pitești, Jud. Argeș.

RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL este plătitoare de TVA?

Nu. RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL are datorii la ANAF?

Nu. RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RD PROTECHNOLOGY 2000 SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].