Marjă netă
SlabFirma a pierdut 45,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
RCE CONSTRUCTTIA S.R.L. (CUI 41252323) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Tăuți, Comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2019. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 205.900 lei (+17% față de 2024) și o pierdere netă de 93.721 lei, cu 3 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 20.500 lei |
| 2020 | 129.060 lei |
| 2021 | 85.800 lei |
| 2022 | 369.750 lei |
| 2023 | 36.925 lei |
| 2024 | 175.541 lei |
| 2025 | 205.900 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 205.900 | 175.541 | 36.925 | 369.750 | 85.800 | 129.060 | 20.500 |
| Profit net | -93.721 | -101.144 | -151.887 | 167.453 | -48.324 | -17.252 | -48.537 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 |
| Active imobilizate | 96.071 | 137.868 | 8.531 | 8.538 | - | - | - |
| Active circulante | 20.121 | 15.890 | 20.659 | 72.905 | 1.060 | 6.985 | 9.974 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 9.714 | 10.461 | 19.684 | 803 | 884 | 2.229 | - |
| Datorii | 409.394 | 353.239 | 127.537 | 27.903 | 32.659 | 66.574 | 58.311 |
| Capitaluri proprii | -293.202 | -199.481 | -98.347 | 53.540 | -113.913 | -65.589 | -48.337 |
Firma a pierdut 45,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 4,9% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
352% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. RCE CONSTRUCTTIA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a RCE CONSTRUCTTIA S.R.L. în 2025 a fost de 205.900 lei, în creștere cu 17% față de 2024.
În 2025, RCE CONSTRUCTTIA S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 93.721 lei.
Activitatea principală a RCE CONSTRUCTTIA S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
RCE CONSTRUCTTIA S.R.L. are sediul social la adresa TĂUȚI Nr. 121C, Sat Tăuți, Comuna Florești, Jud. Cluj, 407282.
Nu. RCE CONSTRUCTTIA S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. RCE CONSTRUCTTIA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].